Zdradza, ile zapłaciła za rozrywkę w Gdańsku. "Kupiłam specjalny bilet"

12

Tiktokerka o nazwie @panizpomeranii wybrała się na jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku. Tym razem przetestowała jednak nie ceny za serwowane tam świątecznie dania, ale za atrakcje. Niczego nie ukrywała. Wiemy, ile dokładnie kosztuje przyjemność przejażdżki na słynnej karuzeli. Niektórzy mogą być zdziwieni.

Zdradza, ile zapłaciła za rozrywkę w Gdańsku. "Kupiłam specjalny bilet"
Ceny za atrakcje na jarmarku w Gdańsku. "Kupiłam specjalny bilet". (TikTok, @panizpomeranii)

Kobieta, która prowadzi własny kanał o nazwie @panizpomeranii na TikToku mieszka nad morzem. W swoich filmikach relacjonuje wrażenia z wizyt w różnych tamtejszych miejscówkach. Tym razem skupiła się na jarmarku bożonarodzeniowym w Gdańsku. Pod lupę wzięła znajdujące się tam karuzele.

Influencerka nagrała ciekawy filmik. W opisie do niego poinformowała, że zakupiła sobie wcześniej specjalny bilet (z 30 dniowym okresem ważności), który upoważniał ją do przejazdu na wszystkich trzech atrakcjach (tj. bilet na dwie karuzele i symulator VR). Kosztował on 50 zł.

Dzięki temu zaoszczędziła... osiem złotych. Gdyby bowiem za każdą z tych atrakcji chciała płacić osobno, przy biletach normalnych musiałby liczyć się z łącznym wydatkiem 58 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Alternatywa dla Ustki czy Łeby. Mierzeja Wiślana nas zachwyciła

Ceny za atrakcje na jarmarku w Gdańsku. "Kupiłam specjalny bilet"

Dzisiaj przetestujemy atrakcje jarmarku w Gdańsku. Na początek tegoroczna nowość, czyli kolejka "wirujące beczki". Przejazd kosztuje 25 zł (bilet normalny - przyp. red.) i jak widzicie, lekko mnie zaskoczył. Zdecydowanie dla odważnych, ale warto - relacjonowała tiktokerka.

Następnie wybrała się na symulator lotu saniami św. Mikołaja. "To taka spokojna przygoda w świecie wirtualnej rzeczywistości. Idealne dla osób, które nigdy nie miały z tym styczności i oczywiście dla najmłodszych" - wyjaśniała. Za atrakcję trzeba zapłacić 18 zł (bilet normalny).

Na koniec odwiedziła kultową gdańską karuzelę. "Czas pokręcić się na unikatowej jarmarkowej karuzeli. Przejażdżka trwa kilka minut i kosztuje 15 zł (bilet normalny - przyp. red.). Tej atrakcji nie możecie pominąć" - przekonywała.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić