Dziecko chciało przejść przez pasy. Skandaliczne zachowanie kierowców

60

Kolejny szokujący filmik pojawił się na popularnym kanale STOP CHAM na YouTube. Widać na nim kilkuletnią dziewczynkę z plecakiem, która chce przejść przez zebrę. Jeden z kierowców zatrzymuje się, ale wtedy inni, nadjeżdżający z przeciwka, zupełnie na to nie reagują. Pędzą dalej przed siebie. Znamy finał całej sprawy. "Mądre dziecko" - piszą internauci.

Dziecko chciało przejść przez pasy. Skandaliczne zachowanie kierowców
Dziecko chciało przejść przez pasy. Skandaliczne zachowanie kierowców. (YouTube, STOP CHAM)

Kanał STOP CHAM na YouTube piętnuje nieprawidłowe zachowania kierowców oraz łamanie przez nich przepisów ruchu drogowego. Aktualnie profil ten śledzi już 537 tysięcy internautów.

W piątek, 1 grudnia br. na STOP CHAM opublikowano nowy filmik. Pochodzi on z miejscowości Wasilków w województwie podlaskim. Nagrała go kamerka samochodowa w czwartek, 30 listopada br.

Przejście dla pieszych i dziecko przed przejściem. Autor nagrania zatrzymuje się, aby przepuścić dziewczynkę. Kierowcy z naprzeciwka nie zatrzymują się - czytamy w pierwszych zdaniach opisu do wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 20-letni kierowca z Cieszyna omal nie potrącił kobiety z dzieckiem

Dziecko chciało przejść przez pasy. Skandaliczne zachowanie kierowców

Następnie dowiadujemy się, że kierowca pojazdu zaczął dawać znaki świetlne. Nikt jednak nadal nie reagował. Dziecko cierpliwie czekało. Nie wchodziło na przejście.

W końcu autor filmu częściowo wjechał na przeciwległy pas ruchu, przez co go zablokował. W ten sposób udaremnił dalszą jazdę samochodom z naprzeciwka. Dzięki temu dziewczynka miała możliwość bezpiecznie pokonać pasy.

Nagranie zostało już wyświetlone ponad 19 tysięcy razy. Widzowie z chęcią go komentowali. "Ale trzeba przyznać, że dziecko pięknie wychowane. Nie jeden dorosły wlazłby pod auto. Brawo dla rodziców" - pisała jedna osoba. "Elegancko to załatwiłeś gościu. Szacun" - dodawała inna.

Dziewczynka rozsądniejsza niż stado baranów, które przejechało bezmyślnie - wskazywał kolejny internauta.
Według mnie, ci kierowcy, którzy się nie zatrzymali powinni natychmiast stracić prawo jazdy. Szacun dla autora za wzorową postawę - wtórował mu następny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Chciał przepuścić dziecko na przejściu - musiał zablokować drogę #1309 Wasze Filmy
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić