"Barwy szczęścia" zdjęte z anteny. Znamy powód

17

W czwartek (8 września) na antenie TVP2 nie pojawił się kolejny odcinek serialu "Barwy szczęścia". Jest już jasne, dlaczego nie doszło do emisji. Decyzja przedstawicieli telewizji publicznej mocno rozgoryczyła fanów wspomnianej produkcji.

"Barwy szczęścia" zdjęte z anteny. Znamy powód
Dlaczego "Barwy szczęścia" zostały zdjęte z anteny? (Barwy szczęścia)

Wiele osób z niecierpliwością wyczekiwało kolejnej odsłony "Barw szczęścia". Tymczasem 8 września serial nie pojawił się na antenie TVP2. Taki stan rzeczy zadziwił fanów popularnej produkcji.

Natychmiast zaczęli szukać informacji o przyczynie braku emisji "Barw szczęścia". Okazało się, że Telewizja Polska zrezygnowała z pokazania kolejnej części serialu ze względu na bardzo ważne wydarzenie.

Chodzi o śmierć królowej Elżbiety II. Właśnie przez wzgląd na to smutne zdarzenie postanowiono zrezygnować z emisji 2652. odcinka chętnie oglądanego serialu.

Szanowni Widzowie, z uwagi na zmiany w ramówce TVP2 w reakcji na śmierć królowej Elżbiety II, dzisiejszego wieczora nie odbędzie się planowana premiera nowego odcinka serialu "Barwy szczęścia" (2652) - przekazano w oficjalnym komunikacie.

Przerwa miała jednorazowy charakter. Kolejne odcinki serialu powinny być emitowane bez żadnych zmian. Mimo to widzowie byli rozgoryczeni decyzją stacji. Emocje postanowili wyładować w internecie.

Zawrzało po decyzji ws. "Barw szczęścia"

Internauci jasno dali do zrozumienia, że nie są zadowoleni z postępowania osób odpowiedzialnych za ramówkę TVP2.

Każdego dnia umierają ludzie w tym dzieci... Znając życie, to teraz przez tydzień tylko o tym będą mówić! - czytamy w jednym z komentarzy.
Żeby to jakaś ważna osobistość naszej Polski zmarła to byłoby to w pełni zrozumiałe, ale co kogo to interesuje, że się stało, co się stało tam w tej Wielkiej Brytanii... Owszem, smutne to, bo pewna epoka się tam zakończyła, no ale moim skromnym zdaniem serial Barwy Szczęścia powinien być wyemitowany, bo to nie ma związku z polską telewizją. Totalna żenada - zbulwersowała się kolejna internautka.
Co ma piernik do wiatraka? Kurde czekam od odcinka do odcinka, a tu taka niespodzianka - napisał następny internauta.
Co ma to do rzeczy???? Tak się nie robi!!! - tak brzmi następna opinia.
Zobacz także: Zmiany w TVP. Bielan wymienia "talenty Kurskiego"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić