Były mąż Edyty Górniak baluje do rana. Niedawno wyszedł na wolność

66

Dariusz Krupa w czerwcu ubiegłego roku wyszedł z więzienia. Mężczyzna najwidoczniej stara się nadrobić stracony czas imprezowym stylem życia. Jeden z tabloidów przyłapał byłego męża Edyty Górniak na zabawie.

Były mąż Edyty Górniak baluje do rana. Niedawno wyszedł na wolność
Dariusz Krupa i Edyta Górniak byli małżeństwem przez 5 lat (fot. AKPA)

Dariusz Krupa za kratki trafił w 2014 r., po tym jak potrącił samochodem na pasach 63-letnią kobietę. Kobieta w wyniku obrażeń zmarła. Przy muzyku znaleziono kokainę. W mediach rozpisywano się o tym, że był pod wpływem, gdy prowadził auto. On sam zeznał, że zażywał kokainę dzień przed wypadkiem. Sąd skazał go na 6 lat pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów. 

Były mąż Edyty Górniak odbywał karę w zakładzie w Grądach-Woniecku na Podlasiu. Ze względu na dobre sprawowanie został zwolniony wcześniej, już w czerwcu 2020 r. Od tamtej pory nikt zbytnio nie wiedział, co się z nim dzieje. Mężczyzna odciął się od dawnych znajomych i rzekomo nie kontaktował się z rodziną.

Zobacz także: Zobacz: Edyta Górniak: "Nigdy nie twierdziłam, że ludzie nie chorują"

Jeżeli ktoś myślał, że Krupa po takim doświadczeniu zacznie prowadzić spokojne życie, to jednak się pomylił. Mężczyzna został przyłapany przez "Fakt", jak o 2 w nocy bawił się z dwoma koleżankami w jednym z warszawskich lokali. Bez wątpienia czas spędzał znakomicie, popijając schłodzone trunki.

Gdy skończyli, wszyscy zamówili taksówkę i odjechali. Na szczęście dla siebie w tym przypadku Krupa nie zapomniał o tym, że nie ma prawa przez dekadę prowadzić auta.

Przypomnijmy, że Krupa poślubił Edytę Górniak w 2005 r. Para rozwiodła się 5 lat później. Doczekali się syna Allana (ur. 2004). Oprócz tego ze związku z byłą modelką Izabelą Adamczyk artysta ma córkę Leę.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić