aktualizacja 

"Familiada". Karol Strasburger obraził uczestniczkę. Jej mina mówi wszystko

361

W mediach społecznościowych krąży "żart" Karola Strasburgera, który według internautów nigdy nie powinien paść. Uczestniczka programu poczuła się wyraźnie urażona - wystarczy spojrzeć na wyraz jej twarzy.

"Familiada". Karol Strasburger obraził uczestniczkę. Jej mina mówi wszystko
Karol Strasburger obraził uczestniczkę? (Facebook, TVP screenshot)

Przez niemal 30 lat poprowadził prawie trzy tysiące odcinków "Familiady" i opowiedział niemal tyle samo dowcipów. "Suchary" Karola Strasburgera są obowiązkowym punktem programu. Sytuacje z teleturnieju i dowcipy prowadzącego często stają się wiralami w mediach społecznościowych.

O wybitnie nietaktownym zachowaniu Karola Strasburgera przypomnieli sobie użytkownicy TikToka i Twittera. Tym razem jeden z użytkowników odniósł się do archiwalnego odcinka, w którym brała udział Drużyna Natalii.

Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma - słyszymy na nagraniu, gdy uczestnicy otrzymali nagrody pocieczenia w postaci słodyczy.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci nie kryją oburzenia, twierdzą, że słowa prowadzącego były obrzydliwe i chamskie.

Po jej minie widać, że cholerną przykrość jej to sprawiło. Zamiast ręki podawać, to mogła z liścia w mordę strzelić - napisał jeden z użytkowników Twittera.
Bezczelne. Na miejscu Jagody nie podałabym mu ręki. Po co w ogóle w taki sposób się odzywał i produkcja też powinna to wyciąć, a nie zostawiać. Pomyślcie, jakbyście wy byli w TV i takie coś prowadzący do was mówi - nie bylibyście zadowoleni - stwierdziła kolejna osoba.
Zobacz także: Karol Strasburger poucza: "Mówienie dowcipów wymaga dużego wyczucia"
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić