Konfederacja i Lewica w TVP Info. Padły skandaliczne słowa

102

W niedzielnym wydaniu "Woronicza 17" padły skandaliczne słowa. Doszło do ostrej wymiany zdań między posłami Lewicy a Dobromirem Sośnierzem z Konfederacji. Polityk nazwał Annę Marę Żukowską "głupią i prymitywną".

Konfederacja i Lewica w TVP Info. Padły skandaliczne słowa
Dobromir Sośnierz z Konfederacji na antenie TVP Info (TVP Info)

W niedzielnym wydaniu programu "Woronicza 17" byli posłowie z Lewicy, KO i Konfederacji. Członkowie dyskusji nie mogli darować złośliwych słów. Zwłaszcza Dobromir Sośnierz nie przebierał w słowach.

Ja uważam, że każdy ma prawo wiedzieć, ale nie musimy na to patrzeć – mówiła posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.

Biorący udział w dyskusji Dobromir Sośnierz z Konfederacji postanowił odpowiedzieć koleżance z sejmu. Powiedział, żeby nie patrzyła. Żukowska nie pozostała dłużna. W nawiązaniu do zdjęcia posła z syrenką, którą trzyma za pierś powiedziała:

Ja wiem, że pan z syrenką też by spróbował - rzuciła.

Tymi słowami Anna Maria Żukowska musiała wyprowadzić Sośnierza z równowagi. Nie zastanawiając się długo odpowiedział posłance Lewicy następująco:

Pani jest prymitywna i głupia, naprawdę - padło na wizji.

To jednak nie był koniec wymiany ripost ze strony Sośnierza. Następnie wdał się w dyskusję z Robertem Kropiwnickim z Koalicji Obywatelskiej, który spytał go, czy woli być z Białorusią, służąc interesom rosyjskim. Sośnierz rzucił wtedy, że Kropiwnicki jest "zakompleksionym Pigmejem". Na to Żukowska zwróciła uwagę, że to rasistowska riposta. Wtedy Sośnierz przyznał posłance rację i powiedział, że nie powinien obrażać Pigmejów.

Zobacz także: Zgorzelski odpowiada Braunowi. Cięta riposta
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić