Izabella Krzan zakochana po uszy. Ciągle musi odpowiadać, kiedy ślub

13

Izabella Krzan ma 26 lat i długą listę osiągnięć zawodowych. Urodziwa prezenterka wywodząca się z konkursów miss piękności jest zasypywana komplementami w mediach społecznościowych. Ale potencjalni adoratorzy mają jeden problem. Krzan od jakiegoś czasu pokazuje się u boku mężczyzny, który skradł jej serce. Ale o rękę jeszcze nie poprosił.

Izabella Krzan zakochana po uszy. Ciągle musi odpowiadać, kiedy ślub
Izabella Krzan spotyka się z przystojnym projektantem (Instagram)

Izabella Krzan błyskawicznie wspina się po szczeblach kariery. W 2016 r. wygrała wybory Miss Polonia, następnie trafiła do telewizji, gdzie szybko doceniono jej potencjał. Współprowadziła "Koło fortuny", "Czar par" i wiele innych programów TVP. Od jakiegoś czasu jest też twarzą "Pytania na śniadanie", gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską.

Poza telewizją Krzan realizuje się jako gwiazda Instagrama. Piękna prezenterka systematycznie wrzuca fotki z egzotycznych wakacji, często prezentując swoje walory w bikini. Co jakiś czas na zdjęciach towarzyszy jej jeden mężczyzna. To Dominik, projektant z Warszawy.

Od czasu, gdy Krzan zaczęła pokazywać się z partnerem u boku, prezenterka jest ciągle pytana o plany na przyszłość.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazda TVP w rozmowie z "Twoim Imperium" podkreśliła, że jej partner jest też jej najlepszym przyjacielem. I wcale nie zabiega o sformalizowanie związku.

- O takich rzeczach na razie nie myślimy. Jesteśmy młodzi i na wszystko przyjdzie czas. Na ślub również – powiedziała Krzan.

- Cieszymy się z tego, jak jest teraz. Ale jeśli kiedyś będziemy mieć pomysł na ślub, na pewno prędzej czy później wyjdzie to na jaw – dodała prezenterka.

Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić