Marta Kaczyńska wróciła do domu. W środku zastała niespodziewanego gościa

211

Marta Kaczyńska opublikowała w swoich mediach społecznościowych post, który zebrał ponad 240 polubień. Opatrzyła go krótkim podpisem "#niespodziewanygość" i dodała zdjęcie. Kto ją odwiedził i w jakim celu?

Marta Kaczyńska wróciła do domu. W środku zastała niespodziewanego gościa
Marta Kaczyńska (Twitter.com)

Marta Kaczyńska pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych odwiedzinami tajemniczego gościa. I to nie byle kogo!

Na swoim Instagramie wstawiła zdjęcie, na którym doskonale widać, z czyjej obecności się tak ucieszyła. Podpisała je krótko: "#niespodziewanygość". Nie da się jednak ukryć, że jej radość z wizyty była ogromna. Do tego stopnia, że później wstawiła... jeszcze jedno zdjęcie. Pierwsze zyskało aż 248 polubień, drugie zaś 135!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kim zatem jest tajemniczy gość? Jest to... ptaszek! Wygląda na to, że jest to... dzięcioł! Przyjemny, prosty dziób, biało-czarne umaszczenie i czerwona czapeczka na głowie. Ta to ma szczęście!

Marta Kaczyńska niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Widać jednak, że potrafi cieszyć się z małych rzeczy. Ugotowanymi szparagami, plażą, słońcem, miastem, a nawet gościem, takim jak ten, który odwiedził ją ostatnio. Bo w życiu chodzi o to, by doceniać drobnostki!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić