Barbara Jaros| 

Kontrowersyjne słowa Sołtysika o żonach

488

Znany dziennikarz i prezenter Andrzej Sołtysik przyznał w wywiadzie, że gadżety i dodatki pomagają mu kreować indywidualny styl. Zapytany o ulubione "atrybuty męskości", wymienił wśród nich... żonę.

Kontrowersyjne słowa Sołtysika o żonach
(East News, fot.Jankowski/REPORTER)

52-latek jest zwolennikiem świadomego kreowania swojego wizerunku. Swój styl podkreśla, nosząc zegarki, które "mimo smartfonów z funkcją wskazywania czasu wciąż nie wychodzi z mody". Równie ważny jest dla niego samochód, w którym, jak twierdzi, spędza czasem nawet 8 godzin dziennie. Świetny "dodatek" stanowi też żona.

Dobrze ubrana żona to jest element bardzo ważny, mówię serio, a poza tym, jeśli chodzi o mnie, to najbardziej męskim gadżetem dla mnie jednak pozostaje samochód – mówi dziennikarz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Sołtysik nie jest natomiast zwolennikiem mody na brodę. Chociaż ostatnio bujny zarost stał się symbolem męskości, prezenter woli golić się "na gładko". Za atut uważa za to odpowiednio dobraną fryzurę.

Obecnie jestem w trakcie przemiany i jakiegoś procesu, bo od trzech miesięcy szukam sensu w tym, co mam na głowie i ciągle jestem niezadowolony – żali się dziennikarz.

Zobacz też: Sołtysik obłapia młode fanki pod TVN-em. Tak odreagowuje kryzys w małżeństwie?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić