Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pobrali się. Posypały się gratulacje

1

Laura i Karol, znani z programu TVN, są już po ślubie! Choć uczestnicy eksperymentalnego programu mają za sobą już jedno małżeństwo, ponownie złożyli w przysięgę. Tym razem sobie i już bez towarzystwa kamer.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pobrali się. Posypały się gratulacje
Karol i Laura pochwalili się na Instagramie ślubnym zdjęciem (Instagram)

Historia Karola i Laury z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to najlepszy dowód na to, że przeznaczenia nie da się oszukać, nawet wtedy, gdy los lub telewizyjni eksperci dobiorą nietrafioną połówkę.

Oboje pojawili się w piątej edycji eksperymentalnego show, ale połączono ich z innymi partnerami. Karol wziął ślub z Igą, z którą relacja sporo go kosztowała.

Igę z kolei połączono z Maciejem, którego w zamyśle ekspertów, miała otoczyć opieką. Finał obu związków był łatwy do przewidzenia. Żadne z małżeństw nie przetrwało, ale Laura i Karol szybko dostrzegli to, czego nie zauważyli eksperci i naprawili ich błąd. Nawiązali znajomość za pośrednictwem Facebooka, a kilka miesięcy później zaskoczyli fanów programu informacją o tym, że są parą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Te pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytrwały w małżeństwie

Uczestnicy piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", oboje zakręceni na punkcie gotowania i dobrego jedzenia, nie szukają jednak zbytniego rozgłosu. Od czasu do czasu przyjmują zaproszenie do śniadaniowego programu TVN czy też publikują w mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnych podróży. Podczas jednej z ostatnich, do Włoch, postanowili się zaręczyć.

Laura pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem, do którego teraz doszła obrączka! We wtorek trzeciego października bohaterowie ślubnego show TVN zamieścili w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które nie zostawia wątpliwości, że ponownie złożyli ślubną przysięgę. Tym razem sobie nawzajem i z dala od telewizyjnych kamer.

Laura i Karol pobrali się w ostatnią sobotę września w Gliwicach, a panna młoda miała na sobie tego dnia cekinową suknię z głębokim dekoltem i srebrne szpilki. Karol postawił z kolei na klasyczny czarny garnitur i butonierkę. Pod wpisem posypały się gratulacje, przede wszystkim od uczestników poprzednich edycji ślubnego show.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić