aktualizacja 

Ogromna afera w polskim internecie. "Zgnilizna moralna"

71

Sylwester Wardęga we wtorek opublikował w internecie film, w którym ujawnił szokujące informacje temat gwiazd polskiego YouTube'a. Jak się okazuje, kilku z nich wykorzystywało swoją sławę, aby zbliżyć się do 12 czy 13-letnich dziewczyn. Przerażona całą sytuacją jest Marianna Schreiber, która dodała długi wpis na platformie X (dawniej Twitter).

Ogromna afera w polskim internecie. "Zgnilizna moralna"
Ogromna afera w polskim internecie. Schreiber jest przerażona (Instagram.com)

Od wtorkowego popołudnia cały internet żyje filmem Sylwestra Wardęgi, w którym youtuber pokazał obrzydliwe wiadomości, jakie youtubowi twórcy kierowali do dziewczyn poniżej 15 roku życia.

Wardęga pracował nad tym filmem wiele tygodni, aby dotrzeć do osób, które mogą mieć związek z tą sprawą. Początkowo panowała zmowa milczenia, jednak jak przyznał w materiale, po pewnym czasie mur się skruszył i dziewczyny zgodziły się na zeznania.

Film Sylwestra Wardęgi cieszy się ogromną popularnością. Przez 13 godzin obejrzało go już 2,5 miliona osób. Głos na temat afery w polskim internecie zabrała także celebrytka Marianna Schreiber, która jest zdruzgotana informacjami, do których dotarł popularny przywódca "Watahy".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jacek Borkowski z narzeczoną w pierwszym wspólnym wywiadzie. Kiedy ślub?
Okazuje się, że pod kreacjami internetowymi potrafią kryć się źli ludzie o ogromnych zasięgach, którzy na co dzień mówią z ekranu do !małych dzieci. Jestem zszokowana tą zgnilizną moralną, która tam panuje i jest/była uważana za cnotę - rozpoczęła Marianna Schreiber, która dodała bardzo długi wpis.

Jak dodaje żona ministra PiS, sytuacja, w której dorośli ludzie, robią kontent pod maksymalnie kilkunastolatków, a głównie pod dzieci, może być niezdrowa. Teraz widzimy przerażające tego skutki.

Dziękuję Sylwestrowi za zaangażowanie w tę sprawę, której ujawnienie może uchronić kolejne dzieci przez podobnymi sytuacjami - dodaje.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wardęga czołowym Youtuberem w Polsce

Sylwester Wardęga urodził się w Mławie. Popularność zdobył publikując na swoim kanale Youtube różnego rodzaju materiały o charakterze happeningowym i komediowym. Rozgłos na świecie zyskał wraz z nagraniem klipu "Mutant Giant Spider Dog", prezentującym psa przebranego za wielkiego pająka.

Film odtworzono w samym 2014 roku ponad 118 milionów razy. Wardęga otrzymał za niego nagrodę Youtube Rewind.

Obecnie kanał Sylwestra Wardęgi jest najpopularniejszym w Polsce pod względem liczby subskrybentów

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić