oprac. Jagoda Książ| 

Kraśko zmiażdżył posła. Fragmenty wywiadu hitem sieci

53

Ten wywiad poseł PiS długo zapamięta. Zdaniem widzów, Piotr Kraśko ostro przemaglował swojego rozmówcę, a według niektórych nawet go ośmieszył. Trzeba jednak przyznać, że poseł sam dawał mu ku temu dogodne warunki.

Kraśko zmiażdżył posła. Fragmenty wywiadu hitem sieci
TVN 24 (Kadr z programu)

Łukasz Schreiber był gościem ostatniego wydania „Faktów pod Faktach”, które prowadził Piotr Kraśko. Początkowo poseł ochoczo zapraszał do oglądania odcinka, zapewne nie spodziewał się, że program skończy się jego kompromitacją na antenie, a jego fragmenty błyskawicznie obiegną sieć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widzowie niemal na bieżąco komentowali program i… szydzili z posła PiS, który nieporadnie próbował bronić w rozmowie z Piotrem Kraśką przyszłego ministra edukacji Przemysława Czarnka. Sądząc jednak po mało przekonujących wypowiedziach posła, wymownej minie i reakcjach w sieci, kontrowersyjne poglądy kolegi z partii okazały się nie do obrony.

Poseł PiS porównał Przemysława Czarnka do Margaret Thatcher

Największą furorę w sieci wywołał fragment wywiadu, w którym poseł porównał Przemysława Czarnka do… Margaret Thatcher. Ta krótka wypowiedź wystarczyła, by w internecie zaroiło się od komentarzy pełnych jednocześnie rozbawienia i niedowierzania. Zobaczcie sami. Widzowie programu mieli używanie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Koronawirus. Zakażony wicemarszałek Sejmu na spotkaniu? "Będę musiał zrobić test"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić