Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Kupiłeś ten produkt w Lewiatanie? Natychmiast wyrzuć. GIS ostrzega

3
Podziel się

Skarga konsumenta doprowadziła do tego, że Państwowa Inspekcja Sanitarna pobrała do analizy próbki buraczków sprzedawanych w Lewiatanie. Niestety, wykryte zostały nieprawidłowości.

Kupiłeś ten produkt w Lewiatanie? Natychmiast wyrzuć. GIS ostrzega
GIS ostrzega. W partii produktu znaleziono szkło. (GIS)
bFdWMGXV

W 3 z 4 próbek obecna była pleśń. W 2 z 4 próbek wykryto zanieczyszczenia biologiczne (martwe, zasuszone szkodniki), natomiast w 1 z 4 próbek pojawiły się cztery odłamki szkła - informuje Główny Inspektorat Sanitarny.

Buraczki z zanieczyszczeniami. Szczegóły dotyczące produktu:

Produkt: Buraczki wiórki Lewiatan, 290 g

bFdWMGXX

Wyprodukowano dla: Lewiatan Holding S.A. przez P.P.H.U. "Frutico", Export-Import, Szczepan Stanik, ul. Leśna 11, 98-330 Nowe Gajęcice.

Numer partii: 15.07.2021/B

Data minimalnej trwałości: 15.07.2021

bFdWMGYd

O nieprawidłowościach poinformowany został właściwy państwowy powiatowy inspektor sanitarny pełniący nadzór nad zakładem produkcyjnym. 5 października przedstawiciele PPIS w Pajęcznie podjęli działania. Skontrolowali P.P.H.U "FRUTICO", Eksport-Import, Szczepan Stanik, Nowe Gajęcice, ul. Leśna 11, 98-330 Pajęczno.

Absolutnie ich nie spożywaj!

Cała partia tych buraczków trafiła do sklepów Lewiatan. Oczywiście po badaniach sanepidu postanowiono wycofać ten produkt z obrotu w trybie pilnym.

bFdWMGYe
Nie należy spożywać produktu z partii wskazanej w komunikacie - alarmuje GIS.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdWMGYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Ola
rok temu
z 4 lata temu kupiłam buraczki te same i w trakcie jedzenia znalazłam spory kawałek szkła pierwszy raz cieszyłam sie ze dziecko jest niejadkiem poszlam do kierowniczki sklepu pokazac ze słoik caly a w sroku szkła pani przeprosiła i oddała pieniadze nie o to mi chodziło bo to była mała suma zalezało mi bardziej zeby to sciagnac z polek nic takiego sie nie stało potrzeba tragedii zeby sprawdzic czy wyrzucic taki towar
Konsument.
rok temu
A czemu mam to wyrzucić. Ja chce zwrot pieniędzy za trefny towar.
Mozaic
rok temu
Zauważyliście, że od kiedy w zakładach produkujących i przetwarzających żywność pracuje coraz więcej ukraińców, to coraz więcej takich rzeczy się dzieje? Co chwile tutaj i na innych stronach można poczytać o tego typu nieprawidłowościach.
bFdWMGYz
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić