Karolina Woźniak| 

Małgorzata Opczowska zaręczyła się. Jej wybranek to słynny dziennikarz

11

Małgorzata Opczowska, gwiazda "Pytania na śniadanie", powiedziała "tak". Gwiazda zaręczyła się z Jackiem Łęskim - zakochanych dzieli ponad 20 lat. Dziennikarka opowiedziała o okolicznościach tego wydarzenia.

Małgorzata Opczowska zaręczyła się. Jej wybranek to słynny dziennikarz
Małgorzata Opczowska zaręczyła się z Jackiem Łęskim. (AKPA, Kurnikowski)

Małgorzata Opczowska jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Gwiazda jest związana z Telewizją Polską od prawie 13 lat. Na początku pracowała w TVP Kraków, ale w 2019 r. przeszła do TVP Info, gdzie prowadzi kilka programów. Teraz sprawdza się w roli gospodyni w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej.

W życiu prywatnym gwiazdy również wszystko idzie po jej myśli. Dziennikarka jest związana z Jackiem Łęskim, którego zaręczyny dopiero co przyjęła. Małgorzata Opczowska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym za pośrednictwem swojego instagramowego profilu. Gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym trzyma partnera za rękę, a na palcu widać piękną biżuterię.

Małgorzata Opczowska zaręczona!

Zaręczyny odbyły się w drodze do Iławy. Partner namówił znajomych Małgorzaty z "Kuriera Iławskiego", żeby przeprowadzili z kobietą wywiad. Zadawali jej standardowe pytania, aż w końcu zapytali: "Czy zgodzi się wyjść za mąż?".

W rozmowie z Pomponikiem dziennikarka wyznała, co czuje po zaręczynach. "Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu - i prywatnym, i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej" - wyznała. Zakochanych dzieli spora różnica wieku. Ona ma 33 lata, jej wybranek 56.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić