Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

Miał pięć lat, gdy zagrał w "Titanicu". Wciąż otrzymuje pieniądze za rolę

30
Podziel się:

Reece Thompson był małym chłopcem, kiedy otrzymał angaż do roli jednego z pasażerów trzeciej klasy w filmie "Titanic". Film miał premierę w 1997 roku – mimo że minęło już ćwierćwiecze, Thompson wciąż otrzymuje tantiemy za występ. Czym obecnie się zajmuje?

Miał pięć lat, gdy zagrał w "Titanicu". Wciąż otrzymuje pieniądze za rolę
Reece Thompson miał zaledwie pięć lat, gdy otrzymał rolę irlandzkiego chłopca w "Titanicu" (Materiały prasowe)

Reece Thompson wystąpił w produkcji "Titanic", gdy miał zaledwie pięć lat. Zarówno odgrywanego przez Thompsona bohatera, jak i jego filmową siostrę oraz matkę, spotkał smutny los – ponieważ byli pasażerami trzeciej klasy, nie zdołali wsiąść do szalupy ratunkowej i zginęli w katastrofie.

Irlandzki chłopiec z filmu "Titanic". Co dziś robi Reece Thompson?

Jak podaje portal Mirror, mimo upływu lat Reece Thompson wciąż otrzymuje tantiemy z tytułu występu w "Titanicu". Co ciekawe, mało brakowało, a Thompson nigdy nie wystąpiłby w znanej na całym świecie produkcji.

Będąc małym chłopcem, Reece Thompson trafił pod skrzydła agencji talentów. Pięciolatkowi zaproponowano udział w "Titanicu" lub reklamie stacji benzynowej. Thompson wybrał produkcję w reżyserii Jamesa Camerona. Zdanie malucha podzielała jego mama.

Okazało się, że był to jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii, więc z perspektywy czasu jest to dość zaskakujące – przyznaje dziś Reece Thompson.
Zobacz także: Zobacz też: "Titanic" na klatce schodowej. Nietypowe wykonanie utworu z kultowego filmu

Obecnie Reece Thompson nie pracuje w show biznesie. 30-letni dziś mężczyzna zrobił karierę jako dyrektor ds. marketingu cyfrowego w Brian Head Resort, ośrodku narciarskim i snowboardowym w stanie Utah.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
Darek
2 tyg. temu
Ale mi wiadomość bzdety o niczym
Bystry
2 tyg. temu
Oj tam.. Kaczyński też był aktorem w młodym wieku. Jeszcze lepiej na tym wyszedl
dajesz mu ?
2 tyg. temu
u nas jest tak samo. u fryzjera gra radio i wisi kartka interesanci nie słuchają.
Brawo
2 tyg. temu
Oscar był ?
Fan pana C
2 tyg. temu
'Titanic' daje się obejrzeć, ale tylko do połowy. Zatonięcie nie jest zbyt 'filmowym' procesem! Z innej beczki - może warto byłoby przenieść na kinowy ekran coś 'pana Conrada'?... Za dwa latka minie wiek od odejścia pana C. z tego świata, ale przecież on żyje pośród nas w swoich dziełach! Myślę tu o 'Ocaleniu', albo o 'U kresu sił'. Dzieła pana C. są bardzo wdzięcznym materiałem do filmowania, czy do adaptowania przez Dziesiątą Muzę - by wspomnieć tylko naszą świetną 'Smugę cienia'! Znakomity 'kawałek', to także 'Młodość', to coś opatrzone mylącym tytułem. Tematem tej opowieści jest nie tyle młodość pana C., co najprawdziwsza katastrofa morska, ściślej POŻAR na starym żaglowcu. Warto byłoby zobaczyć to na ekranie!! Rzeczy pana C. zaadaptowane przez filmowców, to przede wszystkim wspomniana SC, ale i 'Tajny Agent' oraz trochę 'Amy Foster'. No, i 'Jądro ciemności', ale to akurat nie moja bajka. Co by nie rzec, dzieła tego gościa wciąż zasługują na uwagę.
Adam
2 tyg. temu
Ja grałem w kilku filmach porno i też dostaję nawet 40000 rocznie.
Blondynka
2 tyg. temu
Wytłumaczcie mi to proszę. Skoro nie dostał się do szalupy bo płynął trzecia klasą, to jak przeżył i teraz dostaje pieniądze?
kimisan
2 tyg. temu
Czeki 100-250 dolarów,co jakiś czas.Informacja z innego portalu.
Conan
2 tyg. temu
A kogo to obchodzi ?
wednesday
2 tyg. temu
Ile dostaje? Zapomnieli najważniejsze napisać? Procent od zysku miał w umowie?
7UP!
2 tyg. temu
Mały miał nosa!! Brawo i wielu sukcesów!! :)
ZKK
2 tyg. temu
Reece przyjął trzecią dawkę?
ja się pytam
2 tyg. temu
NO I.............................CO ?
Gabi
2 tyg. temu
Czemu ma służyć ta informacja?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić