Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Netflix wprowadza ważne zmiany. Sprawdź, czy będziesz mógł z niego korzystać jak zwykle

23
Podziel się

Dzielisz jedno konto na Netflixie z chłopakiem, siostrą czy z kolegą? Lepiej uważajcie, niedługo może się to skończyć.

Netflix wprowadza ważne zmiany. Sprawdź, czy będziesz mógł z niego korzystać jak zwykle
netflix (pixabay)
bEUNmPOt

Netflix wprowadza duże zmiany w swojej polityce działania. Gigant streamingowy testuje nową funkcję, która może pomóc mu w rozwiązaniu problemu udostępniania haseł. Nie jest więc to dobra informacja dla tych, którzy dzielą jedno konto na Netflxie.

Warunki korzystania z usługi firmy mówią, że konta „nie mogą być udostępniane osobom spoza Twojego gospodarstwa domowego”. Dlatego platforma rozpoczęła walkę z tymi, którzy tej zasady nie przestrzegają.

bEUNmPOv

Ze wstępnych informacji podanych przez CNN wynika, że Netflix planuje wprowadzić alerty. Gdy użytkownik wybierze swój profil zostanie poproszony o weryfikację. Na jego numer telefonu lub adres e-mail przyjdzie wiadomość z prośbą o potwierdzenie.

Użytkownicy mogą również zdecydować się na późniejszą weryfikację. W takim przypadku wyskakujące okienko pojawi się ponownie za jakiś czas. Jeśli i tym razem nie mogą potwierdzić, że są autoryzowanym użytkownikiem, przeglądający zostaną poproszeni o założenie nowego konta.

bEUNmPOB

Póki co możesz być jednak spokojny! Funkcja tak to tylko test i zostanie udostępniona ograniczonej liczbie użytkowników, którzy oglądają w aplikacji Netflix TV. Aktualizacja pojawia się, gdy oglądalność Netflix gwałtownie wzrosła podczas pandemii. W lutym z Netflixa korzystało ok. 200 milionów ludzi. To 50 proc. użytkowników niż na początku pandemii w marcu ubiegłego roku.

Zobacz także: Zakupy po pandemii. "Niektóre zachowania pozostaną"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNmPOW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Hahaha
9 miesięcy temu
Jak dobrze że ogladam tylko sporadycznie tv.
Pies
9 miesięcy temu
Netflix to kupa
Topór
9 miesięcy temu
Gayflix upadnie
bEUNmPOX
Hahaha
9 miesięcy temu
No to się potwierdzi i po sprawie.
sajkfnsfj
9 miesięcy temu
Mam 21 lat nigdy nie używałem netflixa nigdy i nie zamierzam, dużo tam "brudu" z zachodu, który pierze mózg, szczególnie młodym ludziom.
kubulek
9 miesięcy temu
co to jest netflix ?
erhwer
9 miesięcy temu
za piątaka na Ali sobie kupiłem dostęp, ale w N sam chłam.
Gość
9 miesięcy temu
Dużo na tym stracą. No ale wiadomo, chytry dwa razy traci😉
Wieslaw53
9 miesięcy temu
Trudno nie zauważyć że na Neflixie w obecnych produkcjach głównymi bohaterami są afroamerykanie którzy często leja białych ,bo biali to ci źli ,jeżeli już są dobrzy to grają rolę drugoplanowe.
Fajna osoba
9 miesięcy temu
Fakt mi też wyskoczylo
PAW
9 miesięcy temu
Moim zdaniem ludzie zrezygnują, gdyż podział to defacto obniżenie ceny, a czterokrotna podwyżka, jaką będzie tak naprawdę zakończenie możliwości dzielenia doprowadzi do zmniejszenia wpływów. Przynajmniej u nas.
TakaSuka
9 miesięcy temu
Pogrążają się i tyle próbują dojić jak Apple
Nr Z
9 miesięcy temu
Polski Netflix to gówno nie oferuje nawet połowy biblioteki współczuję ludziom którzy im płacą
bEUNmPOP
Xxx
9 miesięcy temu
Netflix jest za drogi... Dają stare filmy, a jak ich nie obejrzysz to zmieniają okładki byle byś wszedł w opis.. prawie same seriale w nowościach, nie każdy lubi wciągać się w seriale bo nie każdy ma na to czas, ja wolę filmy pełnometrażowe które rzadko oglądam a mimo to netflix nie wyrabia z dodawaniem "nowych"... Płać 20-30 zl za każdy serwis typu netflix i spotify kogo na to stać? Dlatego ludzie to obchodzą... Było by połowę taniej to bym nie omijał... Albo niech wprowadzą abonament dzienny bo nie korzystam codziennie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić