aktualizacja 

Okrutny żart na antenie TVN. Zakpili z Sasina

95

Satyryczny program publicystyczny kończy 18 lat. Ekipa "Szkła kontaktowego" niezmiennie z przymrużeniem oka podchodzi do rzeczywistości, szczególnie tej politycznej. Tak na antenie, jak i w mediach społecznościowych. Tym razem nie mieli litości dla Jacka Sasina.

Okrutny żart na antenie TVN. Zakpili z Sasina
Białystok, 23.01.2023. Wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin podczas I Podlaskiej Akademii Samorządności PiS w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, 23 bm. (sko) PAP/Artur Reszko (PAP, PAP/Artur Reszko)

Szkło kontaktowe", jak i całe środowisko TVN, bywa często krytykowane za sprzyjanie opozycji. Z okazji "osiemnastki" programu produkcja postanowiła zadrwić z jednego ze swoich "ulubieńców", czyli Jacka Sasina.

Tydzień wcześniej na Twitterze pokazała fragment jego wypowiedzi, z której wynikało, że "dzięki między innymi Jackowi Sasinowi Polska wreszcie dołączyła do grona krajów cywilizowanych".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kuriozalne sytuacje w “Wiadomościach” TVP. Wpadek nie brakowało

Teraz obyło się bez słów, bo wykorzystano jedynie krótkie nagranie, na którym Sasin zaprezentował dziwny grymas. Twórcom "Szkła kontaktowego" skojarzyło się to ze słynnym lwem z logo Metro-Goldwyn-Meyer. Sasin, niczym maskotka wytwórni filmowej, "zaryczał" w parodii zmontowanej dla TVN24.

"Dziś pierwszy dzień naszych urodzin. Nad projektem czuwa światowej sławy producent kreatywny Jacques Sassen (czyt. Żak Sasę) i jego studio filmowe. Czy coś w związku z tym może pójść nie tak?" - czytamy pod żartem "Szkła kontaktowego" na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy, że nie każdy wie, że po pięciu latach emisji programu sam Jarosław Kaczyński nawoływał do zdjęcia "Szkła kontaktowego" z anteny. Jego zdaniem PiS był tam "wulgarnie i obrzydliwie" obrażany. Głos prezesa akurat w tej materii niewiele zdziałał, dzięki czemu 25 stycznia 2023 r. właśnie program obchodzi już 18. urodziny.

Autor: UrK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić