Polska "Sukienka" nominowana do Oscara. Tak zareagował ojciec reżysera

4

Szerokim echem w polskich mediach odbiła się informacja o nominowaniu polskiego filmu do Oscara. Krótkometrażowa "Sukienka" Tadeusza Łysiaka znalazła się wśród wyróżnionych filmów. Swojej radości wobec sukcesu syna nie kryje Tomasz Łysiak.

Polska "Sukienka" nominowana do Oscara. Tak zareagował ojciec reżysera
Ojciec reżysera opublikował specjalny wpis (Pixabay, Twitter)

Polska może liczyć na ogromnym sukces w świecie kinematografii. Siedem lat po zdobyciu przez "Idę" Oscara pojawiła się szansa na powtórkę z rozrywki. Akademia ogłosiła 8 lutego nominacje do tegorocznych nagród. Na liście znalazł się film "Sukienka" polskiego reżysera Tadeusza Łysiaka, który został nominowany w kategorii krótkometrażowy film aktorski.

Sama nominacja do prestiżowej nagrody jest już ogromnym sukcesem. Swojej radości nie mógł powstrzymać ojciec reżysera Tomasz Łysiak. Na Twitterze opublikował on wpis, w którym pogratulował synowi oraz podziękował za tę nominację Bogu. Stwierdził również, że jest to dla niego najpiękniejsza chwila w życiu.

Najpiękniejsza chwila życia. Tadek!!!! I oby tak dalej! Niech to się dalej śni!!! Boże!!!!! Tadek z nominacją! Jestem TAAK SZCZĘŚLIWY!!! Tak bardzooo!!!! GRATULACJE SYNKU!!!!!!! Panie Boże - DZIĘKUJĘ! - napisał Tomasz Łysiak.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Droga do zwycięstwa wiedzie przez pokonanie rywali. Oprócz "Sukienki" w kategorii krótkometrażowy film aktorski nominowano też: "Ala Kachuu Take And Run" Marii Brendle, "On My Mind" Martina Strange-Hansena, "Please Hold" K.D. Davili oraz "The Long Goodbye" Aneila Karii.

Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić