Premiera "Magii nagości" wstrzymana. Wystarczyło… parę skarg

108

14 maja miała się odbyć polska edycja programu "Magia nagości". Jednak stacja Zoom TV bezterminowo wstrzymała emisję po skargach, które wpłynęły na show do KRRiT.

Premiera "Magii nagości" wstrzymana. Wystarczyło… parę skarg
"Magia nagości" miała wystartować 14 maja (fot. Facebook)

Polska edycja "Magii nagości" zapowiadała się na ciekawy eksperyment. W show opartym na brytyjskim formacie "Naked Attraction" Polacy mieli wybrać kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich… nagich ciał. Program miał odpowiedzieć na pytanie, czy kierowanie się wyłącznie cechami fizycznymi ma wpływ na powodzenie związku.

Teraz wiemy, że odpowiedzi nie uzyskamy. Jak podał serwis Wirtualne Media, zapowiadana na piątek 14 maja premiera show nie dojdzie do skutku. Stacja Zoom TV postanowiła bezterminowo przesunąć ją w związku ze skargami na format, jakie wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wystarczyło ich zaledwie pięć.

Co ciekawe, cztery z nich pochodziły od osób prywatnych. Co więcej, dotyczyły… odcinków zagranicznych edycji (m.in. z 11 i 25 kwietnia tego roku), które do tej pory emitowano w Zoom TV. Jedna skarga, ze strony Fundacji Mamy i Taty, dotyczyła planowanej polskiej edycji.

"Podniesiono w niej kwestię planowanej na wiosnę 2021 roku emisji polskiej wersji cyklu; ich zdaniem realizacja projektu może mieć negatywny wpływ na psychikę widzów - do wystąpienia załączone zostały ekspertyzy i wyniki badań w tym zakresie. W tej sprawie KRRiT oczekuje na stanowisko nadawcy" – przekazała Wirtualnym Mediom rzeczniczka prasowa KRRiT.

Przypomnijmy, że zdjęcia do programu ruszyły pod koniec kwietnia. Prowadzącą została aktora znana m.in. z serialu "Ranczo" – Beata Olga Kowalska.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić