o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
WKZ
|

Program randkowy z golasami to hit. Polska TV zaciera ręce

35
Podziel się

Już na wiosnę Zoom TV zamierza pokazać pierwszy odcinek "Magii nagości". To polska wersja hitu "Naked Attraction", który bije rekordy oglądalności w Europie. Zagraniczne edycje były wcześniej prezentowane polskim widzom i spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.

Program randkowy z golasami to hit. Polska TV zaciera ręce
"Magia nagości" to polski odpowiednik "Naked Attraction" z angielskiej telewizji (Materiały prasowe)
bEBZAUyJ

"Magia nagości" ("Naked Attraction") to brytyjski format programu randkowego, w którym wszyscy uczestnicy są kompletnie nadzy, a telewizja nie stosuje żadnej cenzury. Program zrobił już furorę w Danii, Finlandii, Niemczech, Rosji i Włoszech. W Wielkiej Brytanii oburzeni widzowie wielokrotnie pisali skargi do Ofcomu (odpowiednik KRRiT). Rządowy organ kontrolujący rynek mediów wydał jednak oświadczenie, że nagość uczestników jest "uzasadniona kontekstem programu".

Od marca 2019 r. zagraniczne edycje "Magii nagości" emituje również Zoom TV. Dotychczas kanał zaprezentował polskim widzom odcinki edycji brytyjskiej, duńskiej i niemieckiej. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, średnia widownia wszystkich zagranicznych wersji show wyniosła aż 103 tys. osób.

Najwięcej widzów zgromadziła druga niemiecka edycja, którą w okresie od 28 lutego do 3 kwietnia ub.r. śledziło 142 tys. widzów. To właśnie z tego sezonu premierowy odcinek zgromadził 28 lutego ub.r. największą ilość widzów – 230 tys.

bEBZAUyL

Zoom TV zapowiedziało nakręcenie dwunastu 45-minutowych odcinków programu z udziałem bezpruderyjnych Polek i Polaków hetero i LGBTQIA+.

– Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji "Magii nagości", ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich – mówił Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Zobacz także: Środowisko filmowe mówi „stop” przemocy na uczelniach
bEBZAUzm
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(35)
fan serii
6 miesięcy temu
wszyscy "dziennikarze" zawsze piszą te same bzdury...Proszę napisać i pokazać choć jeden link do Rosyjskiej wersji tego programu :) nop dawać cwaniaki ? a może jej nigdy nie było co ?
Sofii
6 miesięcy temu
Gdzie podział się wstyd i niewinność.Może mi ktoś powiedzieć?.Jest mi bardzo smutno z tego powodu!
Jasiek
6 miesięcy temu
Gówien nie oglądam.
bEBZAUzn
Ciekawy
6 miesięcy temu
Czy wystąpią Rydzyk, Grodzka, Pawłowicz, Kaczyński i Ziobro?
Ale
6 miesięcy temu
Dadzą się ludzie upodlić w każdej formie i w każdym wieku. Programy, które serwuje telewizja to już dno i szmira
GGGGGGG
6 miesięcy temu
To tylko lekcja biologii.
Osz ty
6 miesięcy temu
A co na to Krycha i Jarek 😯😮😦😲😱
Jr ery
6 miesięcy temu
Z tego programu można się dowiedzieć, że obecnie zadbana osoba, to ma tatuaże na całym ciele i kolczyki w miejscach intymnych. I to ma być ładne?
hary-63
6 miesięcy temu
Kilka już widziałem w urywkach.Moja ocena jest taka.Występują tam ludzie głupi,nic sobą nie reprezentujący prócz bazgrołów na ciele i kalectwa umysłowego.Fani tego programu też pewnie inteligencją nie powalają.
gregor
6 miesięcy temu
I bardzo dobrze. Są potrzebne takie programy, które uczą ludzi otwartości i tak naprawdę powrotu do normalności. Bo tam nie ma nic nadzwyczajnego. I przykre to, że ktoś gdzieś protestował. Bo wskazuje to o poważnych zaburzeniach psychicznych. Dla żadnego człowieka inny człowiek nie powinien być czymś dziwnym. Wręcz przeciwnie, możemy się dziwić ubraniom, bo są nienaturalne. W dodatku mamy XXI wiek i nie powinniśmy być zakłamanymi nawiedzeńcami, którym przeszkadza to co ludzkie.
Olo
6 miesięcy temu
Coraz głupsze te programy!!! Rezygnuję z telewizora!!!!!
Kasia
6 miesięcy temu
No jesli to beda faceci z polski to nie bedzie za ciekawie:) za to bedzie mozna sie posmiac!
Alinka
6 miesięcy temu
Polscy mężczyźni mają najmniejsze przyrodzenia w Europie, program będzie nieciekawy.
bEBZAUzf
Krzysztof
6 miesięcy temu
Znowu kłamstwo. Gardziłem nimi na długo zanim Lech został prezydentem...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić