aktualizacja 

Przemysław Babiarz walczy o zdrowie. Nieoficjalne informacje

11

Przemysław Babiarz boryka się z trudnościami zdrowotnymi. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami medialnymi dziennikarz znajduje się w szpitalu.

Przemysław Babiarz walczy o zdrowie. Nieoficjalne informacje
Przemysław Babiarz miał trafić do szpitala (KAPiF)

Przemysław Babiarz zaliczył swój debiut komentatorski na wielkiej sportowej arenie w 1992 roku. Poza tym przez kilka lat, począwszy od 2002 r., był gospodarzem "Pytania na śniadanie" i programów z cyku "Wielki test..." w TVP. Ostatnimi czasy pełnił rolę prowadzącego w programie rozrywkowym "Va banque" emitowanym w Telewizji Polskiej. Niestety, Babiarz nie powróci w nowym sezonie. Już wiadomo, że jego miejsce zajmie Radosław Kotarski.

Pod koniec zeszłego roku doszło do znaczących zmian personalnych w mediach publicznych, w tym w TVP oraz Polskim Radiu. Można było łączyć to z faktem, że Babiarz stracił posadę prowadzącego w TVP. Jednak rzeczywistość przedstawia się inaczej. Z informacji uzyskanych przez "Fakt" wynika, iż od stycznia dziennikarz zmaga się z problemami zdrowotnymi, co skłoniło go do nieprzedłużenia kontraktu na kolejną edycję "Va banque".

Według dziennika Babiarz aktualnie przebywa w szpitalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gala Top Seriale 2024. Nie zabrakło znanych nazwisk ze świata show-biznesu

Przemysław Babiarz trafił do szpitala

- Przemek walczy o zdrowie, oczywiście marzy, wręcz modli się o to, by wrócić do pełni sił i być na letnich mistrzostwach. Lekkoatletyka, to jego wielka miłość i pasja - stwierdził w rozmowie z "Faktem" znajomy dziennikarza. - On w to wierzy i to mu daje siłę - podkreślił.

Kim jest Przemysław Babiarz?

Przemysław Babiarz, urodzony 4 listopada 1963 roku w Przemyślu, to polski dziennikarz, komentator sportowy TVP, a także aktor. Jego kariera rozpoczęła się od aktorstwa (w latach 1989-1992 występował w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku), ale znany jest głównie z pracy jako dziennikarz i komentator sportowy zajmujący się biegami narciarskimi, pływaniem, lekkoatletyką, łyżwiarstwem figurowym oraz skokami narciarskimi.

Babiarz jest także mówcą motywacyjnym oraz prowadzi autorskie szkolenia z zakresu power speech. Za swoją pracę telewizyjną był trzykrotnym laureatem Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii "komentator sportowy".

Przemysław Babiarz prywatnie

Dziennikarz i komentator sportowy ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się unieważnieniem. Owocem związku z pierwszą żoną jest syn Szymon, obecnie 37-latek. Jego młodsza o pięć lat siostra przyszła na świat już wówczas, gdy Babiarz miał drugą żonę.

Powody rozstania z pierwszą żoną nie są znane, ale Babiarzowi bardzo zależało na unieważnieniu ślubu. Gdy do tego doszło, porzucił Gdańsk na rzecz Warszawy i zawód aktora dla pracy przed kamerą telewizyjną. Podczas pełnienia obowiązków służbowych poznał drugą żonę.

Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić