aktualizacja 

To już wojna. Rutkowski rozlicza Pavlović z Zanzibaru

159

Krzysztof Rutkowski ma na pieńku z jurorką "Tańca z Gwiazdami". Twierdzi, że Iwona Pavlović mści się na nim niskimi notami, bo tropi jej udział w aferze Wojtka z Zanzibaru. Teraz znany detektyw ujawnił szczegóły.

To już wojna. Rutkowski rozlicza Pavlović z Zanzibaru
Krzysztof Rutkowski tropi poczynania Iwony Pavlović na Zanzibarze (AKPA)

Bez wątpienia Krzysztof Rutkowski jest największą osobowością medialną 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednak z nauką tańca mu nie po drodze. W pierwszym odcinku show zatańczył salsę ze swoją partnerką Sylwią Madeńską. Jurorzy byli bezlitośni, zwłaszcza Iwona Pavlović, która wystawiła detektywowi jedynkę.

Ta nota mocno rozwścieczyła Rutkowskiego. Tłumaczy ją wcale nie brakiem swoich tanecznych umiejętności, a jego pracą. Detektyw bowiem przygląda się aferze Wojtka z Zanzibaru, a Iwona Pavlović prowadziła lekcje tańca na wyspie.

Na Instagramie tancerki swego czasu często można było podziwiać widoki z Zanzibaru. Pavlović nie ukrywała, że zatrzymuje się w hotelach Pili Pili należących do Wojciecha Żabińskiego, który jest posądzany o prowadzenie działalności turystycznej i deweloperskiej bez właściwych zezwoleń. Sprawą zajmuje się prokuratura w Gdańsku. Jak dotąd, mężczyźnie nie postawiono zarzutów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Górniak odleciała. Jej wypowiedzi wprawiają w osłupienie

Znany detektyw twierdzi, że jurorka "Tańca z Gwiazdami" mogła pomagać Wojtkowi z Zanzibaru w rzekomych oszustwach. Krzysztof Rutkowski ujawnił, co dotąd udało mu się ustalić.

Będziemy starali się wyjaśnić, czy Iwona Pavlović miała związki przestępcze z Wojtkiem z Zanzibaru i czy brała wynagrodzenie. Docierają do nas informacje, że mąż Iwony Pavlović dostawał regularną pensję od słynnego Wojtka z Zanzibaru w wysokości 5 tys. dolarów za prowadzenie tzw. wirtualnego hotelu. Niewykluczone, że Iwona była takim "naganiaczem gwiazd", z którymi miała bezpośrednie kontakty - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Hotele Polaka na Zanzibarze odwiedziła plejada gwiazd. Przebywały tam m.in. Natalia Kukulska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Socha, Bogusław Linda, Urszula Dudziak oraz grupy Kombii, De Mono i Feel.

To gwiazdy stanowiły tło dla Wojtka z Zanzibaru do jego działań przestępczych, napędzały mu inwestorów, którzy składali ogromne kwoty pieniędzy na budowę hoteli, apartamentów na wirtualnych działkach, które były w zasadzie działkami rolnymi. Wojtek [mąż Pavlović - przyp. red.] przedstawiał, że tu będzie stał hotel niczym w piosence Golec uOrkiestra - twierdzi Krzysztof Rutkowski.

Wygląda na to, że między Rutkowskim a Pavlović trwa otwarta wojna. W kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami" może dojść do poważnego spięcia.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić