aktualizacja 

Big Brother bardzo dużo ją kosztował. Tak dziś wygląda Małgorzata Maier

51

Reality show otworzyło Małgorzacie Maier drzwi do kariery. Choć nie wygrała pierwszej edycji, dostała możliwość prowadzenia w telewizji TVN własnych programów, wystąpiła również w filmie. Czym się dziś zajmuje? W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała jak wygląda jej obecne życie.

Big Brother bardzo dużo ją kosztował. Tak dziś wygląda Małgorzata Maier
Zajęła 3. miejsce w Big Brotherze. Potem usunęła się z show-biznesu. Czym zajmuje się Małgorzata Maier? (AKPA)

Małgorzata Maier była finalistką 1. edycji "Big Brothera", która w Polsce okazała się prawdziwym hitem. Telewidzowie z zapartym tchem śledzili losy ludzi zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Kibicowali im i wybierali swoich ulubieńców.

Po zakończeniu programu Maier miała swoje przysłowiowe "pięć minut" w mediach. Wystąpiła w filmie Jerzego Gruzy, "Gulczas, a jak myślisz...". Prowadziła również dwa programy realizowane przez telewizję TVN: "Dom pełen pomysłów" oraz "Kto Was tak urządził?", w których robiła ludziom niespodzianki, urządzając im na nowo mieszkania.

Wydawało się, że w świecie show-biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Tak przynajmniej wyglądało to z ekranu telewizora. Dopiero po latach Maier wyznała, że nie była gotowa na rewolucję życiową, którą zafundował jej ten program.

Po "Big Brotherze" ciężko było wrócić do domu. Mieszkałam wtedy na Śląsku, tam było jakieś szaleństwo, przyjechała znana osoba, było trudno. Kiedy pozamykałam tam swoje sprawy i przyjechałam do Warszawy nagrywać programy wnętrzarskie, okazało się, że mogę być anonimowa. U mnie przed domem przez dwa miesiące koczowali ludzie. I to nie pięć osób, tylko pięćdziesiąt, sto. Mnie to przerażało - powiedziała w rozmowie z WP Kobieta.

Maier usunęła się z show-biznesu. Czym się zajmuje?

Meier nie ukrywa, że nie najlepiej wspomina ten program, bo on radykalnie zmienił jej życie. Niby się tego spodziewała, ale ostatecznie przeżyła szok. Straciła wszystko, co osiągnęła do tej pory, musiała zacząć od nowa w innym mieście, w innym miejscu.

Maier zniknęła z show-biznesu. Nigdy jednak nie porzuciła swojej pasji do sztuki. Była uczestniczka "Big Brothera", obecnie zajmuje się produkcją ceramiki. Pomaga także innym osobom w opanowaniu podstaw ceramiki, rzeźny, malarstwa oraz rysunku.

Plastyka zawsze mi towarzyszyła. W "Big Brotherze" też. Ceramika pojawiła się w moim życiu w 2018 roku. Cyklicznie zajmuję się jakimś rodzajem sztuki. Potem mi się nudzi i znowu zmieniam zainteresowania. Ciągle się uczę - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Meier nie zniknęła całkowicie z życia publicznego, bowiem prężnie prowadzi swój Instagram. Tam obserwuje ją ponad 9 tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Szczere wyznanie Mai Staśko. Była w związku z takim mężczyzną
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić