Magdalena Sawicka
Magdalena Sawicka| 
aktualizacja 

Sylwester TVP. Chajzer nie wytrzymał. Pokazał ogłoszenie z Ostródy

430

Jedyny plenerowy koncert sylwestrowy w Polsce organizuje Telewizja Polska. Impreza odbędzie się z udziałem statystów udających publiczność. Filip Chajzer opublikował ogłoszenie ze stawką dla statystów, którzy mają "dobrze się ruszać" podczas występów m.in. Zenka Martyniuka.

Sylwester TVP. Chajzer nie wytrzymał. Pokazał ogłoszenie z Ostródy
Prezenter "Dzień Dobry TVN" naśmiewa się z Sylwestra TVP (AKPA)

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa większość Polaków spędzi sylwestrową noc w kameralnym gronie w domowym zaciszu. Zakaz przemieszczania się, korzystania z hoteli czy zgromadzeń nie dotyczy jednak TVP.

Telewizja Polska nie widzi przeszkód w zorganizowaniu Sylwestra Marzeń na scenie amfiteatru w Ostródzie. Co prawda, mieszkańcy nie będą mogli brać w niej udziału, ale wygląda na to, że agencja statystów zadba o to, aby telewidzowie ujrzeli na ekranach świetnie bawiącą się pod sceną publiczność. Sprawę postanowił nagłośnić Filip Chajzer.

Na swoim profilu na Instagramie zamieścił wpis z ogłoszeniem agencji poszukującej statystów na sylwestrową zabawę TVP w Ostródzie. Wynajęta publika nie będzie nocować na miejscu, ale ma zapewniony transport z i do Warszawy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Agencja Statystów i Epizodystów poszukuje do udziału w sylwestrowej zabawie osób w wieku ok. 18-35 lat z poczuciem rytmu. (...) Wyjazd z Warszawy do Ostródy ok. 12.00, powrót z Ostródy do Warszawy 1 stycznia 2021 ok. 4 rano. Stawka 200 zł, płatne po pracy - czytamy.

TVP szuka statystów na Sylwestra. Chajzer komentuje

Filipa Chajzera obśmiewa ogłoszenie, ale nie zwraca uwagi na proponowaną sumę, czy absurd samego pomysłu. Dziennikarz naśmiewa się z wymagań wiekowych, którym muszą sprostać kandydaci na statystę. Sam skończył w tym roku 36 lat i nawet nie mógłby ubiegać się o proponowaną przez agencję pracę.

Zobacz także: Tak będzie wyglądał sylwester w telewizji
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić