"Taniec z gwiazdami": też pamiętacie te kreacje? Gdzieś już je widzieliśmy!

3

Nic nie może się zmarnować, nawet w tak wystawnym show jak "Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku programu gwiazdy zaprezentowały się w kreacjach swoich poprzedniczek. Nieprzypadkowo!

"Taniec z gwiazdami": też pamiętacie te kreacje? Gdzieś już je widzieliśmy!
Oliwia Bieniuk zaprezentowała się w ostatnim odcinku w sukni, w której wcześniej tańczyła Agnieszka Sienkiewcz (AKPA)

W czwartym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" celebrytki i trenerki po raz kolejny pokazały swoje umiejętności. Uwagę wiernych fanów tanecznego show Polsatu zwróciły jednak nie tylko popisy gwiazd, ale i stroje, w których się zaprezentowały. Wiele z nich wyglądało bowiem znajomo. Jeśli wam też kreacje uczestniczek przypominały te z poprzednich edycji, mieliście rację.

Nie była to zresztą żadna tajemnica, bo na oficjalnym facebookowym profilu programu zamieszczono nawet fotografie gwiazd w tych samych sukienkach, zachęcając fanów do komentowania, która z celebrytek prezentuje się w nich lepiej. I tak porównano zdjęcia Oliwii Bieniuk i Agnieszki Sienkiewicz czy Sylwii Bomby i Joanny Opozdy.

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd

Wszystko w duchu filozofii "zero waste", której istotą jest zminimalizowanie ilości odpadów np. poprzez niekupowanie nowych ubrań, tylko używanych. Warto przyklasnąć takiej postawie i temu, że show Polsatu postanowiło ją promować.

Warto podkreślić, że w tanecznym show, którego Polsat emituje już 12. edycję, tancerze kilkakrotnie zmieniają kreacje. Garderoba programu z pewnością pęka szwach. Zobaczcie niektóre zestawienia gwiazd w kreacjach "z odzysku". Kto najbardziej się wam podoba?

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić