Waldek z "Rolnik szuka żony" się wygadał? Jego słowa o jednej z par dają do myślenia

0

Dziesiąta edycja "Rolnik szuka żony" niebawem dobiegnie końca, a widzowie dowiedzą się, którym z zapoznanych w programie par udało się stworzyć związek. Niektórym uczestnikom show trudno jest jednak dochować tajemnicy. Waldek wymownie skomentował w mediach społecznościowych jedną z par, sugerując, jak potoczyły się ich losy po programie.

Waldek z "Rolnik szuka żony" się wygadał? Jego słowa o jednej z par dają do myślenia
Waldemar zdradził za wiele? (kadr z tvp)

Waldemar, 40-letni rolnik z woj. kujawsko-pomorskiego, to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników dobiegającej właśnie końca edycji hitu TVP. Obserwując postawę gospodarza, można mieć bowiem spore wątpliwości, czego tak naprawdę szukał za sprawą udziału w programie i czy aby na pewno chodzi mu właśnie o znalezienie miłości.

Ostatnio wielkie oburzenie fanów "Rolnik szuka żony" wzbudziły rozmyślania Waldemara na temat tego, jak zostanie odebrany przez widzów i nieskrywane chęci wykorzystania swoich pięciu minut sławy. Wcześniej jeszcze większe emocje wywołał zaś fakt, że Waldek w trakcie nagrań do programu utrzymywał kontakt z inną kobietą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Po tym jak przyłapany na nieuczciwości rolnik został upomniany przez twórców hitu TVP,  postanowił skupić się na zaproszonych do programu kandydatkach. Ostatecznego wyboru dokonał między Dorotą a Ewą, wybierając tą ostatnią. I to jej właśnie przedstawiał w ostatnim odcinku swoją strategię dotyczącą finału, radząc, by pozostali do tego czasu razem...

Niedawno zaś aktywny w mediach społecznościowych rolnik skomentował w ramach Q&A jedną z par bieżącej edycji, sugerując tym samym, jak potoczyły się ich losy po programie. O kogo chodzi? O Artura i Sarę.

"Kibicuję tej parze, widać, że do siebie pasują" - napisał Waldek, który w połowie listopada spotkał się z pozostałymi uczestnikami programu na nagraniu finałowego odcinka "Rolnik szuka żony".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić