aktualizacja 

Wellman się wygadała. To dlatego Kuźniar odszedł z TVN

332

Okoliczności odejścia Jarosława Kuźniara z TVN długo pozostawały owiane tajemnicą. Jego dawni koledzy i koleżanki z pracy starali się opowiadać o całej sprawie jak najbardziej dyplomatycznie. W końcu głos w sprawie zabrała Dorota Wellman. Już wszystko jasne?

Wellman się wygadała. To dlatego Kuźniar odszedł z TVN
Wiadomo już, dlaczego Jarosław Kuźniar odszedł z TVN. Wygadała się jego redakcyjna koleżanka (AKPA)

Do wyjawienia prawdy na temat odejścia Jarosława Kuźniara doszło w "Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman wespół z Małgorzatą Ohme postanowiły powspominać osoby, które gościły w programie – zarówno w roli prowadzących, jak i współpracowników.

Odejście Jarosława Kuźniara z TVN. Dorota Wellman powiedziała wszystko

Żeby zapewnić widzom odrobinę rozrywki i wciągnąć ich w zabawę, prowadzące "DDTVN" postanowiły przygotować quiz. Polegał on na odgadywaniu, która ze związanych w przeszłości z programem osób znajduje się na zdjęciu. Był tylko jeden haczyk – każda z nich miała zasłoniętą twarz.

W pewnym momencie przyszła kolej na Jarosława Kuźniara. Dorota Wellman nie wydawała się specjalnie zachwycona widokiem dawnego kolegi z redakcji i lakonicznie skomentowała jego karierę w TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szczere wyznanie Mai Staśko. Była w związku z takim mężczyzną
Jarosław był krótko i nie spodobało mu się... – podsumowała Dorota Wellman na antenie "DDTVN".

Dorota Wellman szybko się jednak zreflektowała i wyjaśniła, co miała na myśli, mówiąc, że jej koledze "nie podobało" się w TVN. Jak wytłumaczyła, Jarosław Kuźniar po prostu nie odnajdował się w takim formacie i postanowił zająć się tym, co bardziej go interesowało i w czym czuł się pewnie.

Nie spodobało mu się, bo on był od innych celów – dopowiedziała Dorota Wellman (DDTVN).

Wersja przedstawiona przez Dorotę Wellman stoi w sprzeczności z tym, co powiedział sam Jarosław Kuźniar. Dziennikarz opowiedział o okolicznościach odejścia z TVN w podcaście Wojciecha Gila "Rozmowy na pełnej", którego był gościem. Rzekomo wszystko rozpadło się z powodu... częstych podróży Kuźniara!

Dotąd wydawało mi się, że nikomu nie przeszkadza, że podróżuję. Wracałem mądrzejszy, to bardzo pomagało mi w programie telewizyjnym na żywo, budowało uczciwość i wiarygodność. Moją i stacji. Nagle uznano, że to może zaszkodzić TVN24 – opowiadał Jarosław Kuźniar w podcaście "Rozmowy na pełnej".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić