Karolina Woźniak| 

Wiemy, kto pojedzie na Eurowizję. Ogłoszono zwycięzcę

16

Podczas ostatniego odcinka "Pytania na śniadanie" ogłoszono, kto będzie reprezentantem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji. Okazało się, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski.

Wiemy, kto pojedzie na Eurowizję. Ogłoszono zwycięzcę
Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję (AKPA, AKPA)

Konkurs Piosenki Eurowizji jest organizowany od 1956 r. i to właśnie dzięki niemu zasłynęło wielu artystów, m.in. Celine Dion, Olivia Newton-John, ABBA. W 2021 r. odbędzie się 65. edycja muzycznego konkursu. 18 i 20 maja odbędą się półfinały, a 22 maja finał muzycznego plebiscytu. W tym roku gospodarzem jest Holandia.

Większość reprezentantów ogłoszono już w grudniu ubiegłego roku. Polska czekała aż do dziś. Podczas piątkowego wydania "Pytania na śniadanie" w końcu poznaliśmy reprezentanta Polski na Konkursie Eurowizji.

Zobacz także: Rafał Brzozowski planował ślub. Ale nic z tego

Rafal Brzozowski będzie reprezentować Polskę na Eurowizji

Okazało się, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski. - Mam nadzieję, że państwu spodoba się ten utwór, że spodoba się całej Europie [...]. To światowa premiera tego utworu "The Ride" - tak ogłosił artystę Mateusz Szymkowiak.

Już kilka dni temu serwis Plotek ogłosił, że Rafał Brzozowski pojedzie do Holandii. Na początku marca artysta pojawił się na planie zdjęciowym w Warszawie, gdzie, według źródła portalu, nagrywano teledysk promujący piosenkę na Eurowizję. Podobno przy wyborze Brzozowskiego kierowano się nie tylko talentem wokalnym. Wokalista cieszy się także sporą sympatią wśród władz Telewizji Polskiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić