Siostra Meghan nie wytrzymała. Zobacz, jakie zdjęcie trafiło do sieci

164

Nie milkną echa głośnego wywiadu Oprah Winfrey z księciem Harrym i Meghan Markle. Księżna w rozmowie opowiedziała m.in. o jej relacjach z rodziną. W odpowiedzi przyrodnia siostra Meghan, która wypowiada się mało pochlebnie o swojej siostrze opublikowała na Twitterze prywatne zdjęcie z rodzinnego spotkania.

Siostra Meghan nie wytrzymała. Zobacz, jakie zdjęcie trafiło do sieci
Meghan Markle w wywiadzie z Oprah Winfrey opowiedziała m.in. o jej relacjach z rodziną. (Getty Images)

Samantha Markle wiele razy publicznie krytykowała swoją młodszą siostrę Meghan. 56-latka ma żal do byłej księżnej Sussex, że po związaniu się z księciem Harrym urwała kontakty z rodziną w Ameryce. Po wywiadzie z Oprah Winfrey Samantha stwierdziła, że jej siostra kreuje się na ofiarę.

Samantha Markle skrytykowała wypowiedzi młodszej siostry, zwłaszcza te dotyczące jej samej. Meghan wyznała w wywiadzie, że wychowywała się jako jedynaczka i tak naprawdę nie zna swojej przyrodniej siostry, a ostatni raz widziała ją 19 lat temu.

Nie czuję się komfortowo, gdy mam rozmawiać o ludziach, których tak naprawdę nie znam, dorastałem jako jedynaczka, o czym wiedzą wszyscy, którzy dorastali wokół mnie i żałowałem, że nie mam rodzeństwa, bardzo chciałam mieć rodzeństwo - mówiła w wywiadzie Meghan.

Samantha opublikowała nieznane dotąd zdjęcie Meghan

Samantha w tej kwestii ma nieco odmienną opinię. Dlatego zdecydowała się opublikować rodzinne zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać m.in. siostry i ich wspólnego ojca Thomasa Markle.

Nie wiem, jak ona może mówić, że jej nie znam i była jedynaczką. Mamy wspólne fotografie z całego życia. Jak może mnie nie znać? - mówi Samantha.

Meghan zarzuciła siostrze także, że zmieniła swoje nazwisko z powrotem na Markle, kiedy miała 50 lat, w momencie kiedy ona zaczęła spotykać się z księciem Harrym.

Byłam Markle, zanim ona była. Dziwi mnie, że powiedziała, że wróciłam do nazwiska, kiedy poznała księcia komentuje Samantha.

Samantha nie mogła uwierzyć także, że ukochana księcia Harry'ego w rozmowie wyznała, że straciła swojego ojca. Według Samanthy, jej siostra była rozpieszczana przez ojca. Już jakiś czas temu Samantha opisała relacje w ich rodzinie w swojej książce "The Diary of Princess Pushy’s Sister" ("Pamiętnik siostry bezczelnej księżniczki").

Starsza siostra Meghan nie była także wzruszona wypowiedzią siostry, kiedy opowiadała o swojej depresji i myślach samobójczych. Samantha miała stwierdzić, że depresja nie jest wymówką, żeby źle traktować ludzi.

Zobacz także: Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić