Wpadka na wizji. Prezenterka myślała, że Shakespeare wciąż żyje

151

W argentyńskiej telewizji doszło do nie lada wpadki, gdy młoda prezenterka musiała poinformować o śmierci… Williama Shakespeare'a. Oczywiście nie autora słynnych dramatów, tylko jego współczesnego imiennika, który zasłynął jako jedna z pierwszych osób zaszczepionych przeciw Covid-19. Gwiazda TV nie ma teraz lekko.

Wpadka na wizji. Prezenterka myślała, że Shakespeare wciąż żyje
Noelia Novillo stała się pośmiewiskiem nie tylko w Argentynie. (Instagram)

O niewyobrażalnej pomyłce na wizji mówiły wszystkie południowoamerykańskie media. Nagranie z programu szybko obiegło też świat, zapewniając Noelii Novillo pięć minut sławy. I kompromitacji, bo jak inaczej nazwać mówienie w programie informacyjnym, że w zeszłym tygodniu zmarł William Shakespeare, autor "Makbeta", "Romea i Julii" i wielu innych arcydzieł literatury?

Noelia Novillo jest prezenterką argentyńskiej stacji Canal 26, która, tak jak wiele innych światowych mediów, donosiła o śmierci Shakespeare'a. Ale nie tego, który zmarł w 1616 r., a jego szczątki spoczywają w kościele Świętej Trójcy w angielskim Warwickshire.

William "Bill" Shakespeare to 81-letni Anglik, o którym zrobiło się głośno w grudniu 2020 r. Był bowiem oficjalnie drugim na świecie, a pierwszym w Wielkiej Brytanii człowiekiem, który przyjął szczepionkę Pfizera przeciw Covid-19.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niestety kilka dni temu zmarł w wyniku udaru. Novillo ze smutkiem podała informację o śmierci Shakespeare'a, wyciągając kuriozalny wniosek, że chodziło o dramatopisarza nieżyjącego od ponad 400 lat.

Zobacz także: Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić