Wpadka w TVP. Stracił poczucie czasu?

7

Program "Wiadomości" jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej codziennie o godzinie 19:30. Tym razem było inaczej. Niedzielne wydanie opóźniło się ze względu na galę i koncert z okazji obchodów 70-lecia TVP. Michał Adamczyk najwidoczniej o tym zapomniał i stracił poczucie czasu.

Wpadka w TVP. Stracił poczucie czasu?
Michał Adamczyk (Licencjodawca, AKPA)

Michał Adamczyk jest bardzo doświadczonym prezenterem. W tej roli pracuje w TVP już od przeszło 20 lat! Do tej pory prowadził takie serwisy informacyjne jak między innymi "Teleexpress" czy "Na celowniku".

Obecnie pojawia się w "Wiadomościach". 13 listopada (niedziela) zaliczył jednak potknięcie. Właśnie tego dnia w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się koncert i gala z okazji 70-lecia istnienia Telewizji Polskiej.

Świętowanie doprowadziło do tego, że "Wiadomości" wyemitowano 22 minuty później niż zazwyczaj. Prowadzący jednak przywitał się... standardową formułką, uwzględniającą godzinę 19:30.

70 lat TVP. Za chwilę więcej o zakończonej przed chwilą gali z tej okazji. Jest 19:30, Michał Adamczyk, witam państwa i zapraszam na "Wiadomości" - mówił prezenter.

"Wiadomości" nie są "na żywo"?

Już pojawiły się wątpliwości odnośnie do "Wiadomości". Czy oby na pewno są one nadawane "na żywo"?

Czy to oznacza, że "Wiadomości" nie są nadawane na żywo? Nie ma takiej pewności - analizuje Pomponik.

O wpadce TVP niemal natychmiast zrobiło się głośno na Twitterze. Internauci zadrwili ze stacji i prezentera.

"Nawet tu muszą być manipulacje? Nawet w określeniu godziny?", "Dzisiejsze 'Wiadomości' dopuściły się kłamstwa w pierwszych 10 sekundach programu" - możemy przeczytać na wspomnianej platformie.
Zobacz także: Gigantyczny problem z długiem. Ekonomista nie ma litości dla rządu. "Wina przekonania, że ze wszystkiego da się wyłgać"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić