aktualizacja 

Jasnowidzka Aida zwróciła się do Polaków. Nie ma już wątpliwości

33

Aida Kosojan-Przybysz jest bardzo aktywna na Instagramie. Popularna jasnowidzka podzieliła się tam kolejnymi wskazówkami na listopad 2022 roku. Z jej słów jasno wynika, że większość z nas utrudnia sobie drogę prowadzącą do szczęścia.

Jasnowidzka Aida zwróciła się do Polaków. Nie ma już wątpliwości
Aida Kosojan-Przybysz (Instagram)

Aida Kosojan-Przybysz cieszy się sporą popularnością. Jest niewątpliwie jedną z najlepiej rozpoznawalnych jasnowidzek z Polski. Regularnie dzieli się rozmaitymi przepowiedniami i wskazówkami.

Często udziela psychologicznych porad. Aida próbuje doradzać, jak otwierać się na doświadczanie radości i w jaki sposób można przyciągać pozytywne emocje.

Kosojan-Przybysz twierdzi, że Polakom brakuje między innymi optymizmu i wiary w siebie. Problemem jest też poczucie winy i zamartwianie się o wygląd. W związku z tym jasnowidzka ma prostą radę na listopad 2022.

Bądź! Po prostu bądź! Bo jesteś kimś wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym. Nie musisz wyglądać jak ktoś, bo jesteś sobą - napisała Aida.

Aida Kosojan-Przybysz ma wskazówki na listopad 2022

Jasnowidzka uważa, że radość i uśmiech to bardzo istotne emocje. Pozytywne nastawienie do życia - w jej odczuciu - jest istotniejsze niż różne umiejętności.

Nie musisz umieć robić salta. Nie musisz być "kimś". Bądź radością w oczach, uśmiechem o poranku, łzą szczęścia i oporą. Bądź miłością i spokojem. To wszystko masz - stwierdziła Aida.

Kosojan-Przybysz twierdzi poza tym, że radość możemy wydobywać z siebie w zupełnie naturalny sposób. Przekonuje, że każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, które chce cieszyć się życiem bez względu na pojawiające się przeszkody.

Z tym przyszedłeś na świat, bo w piękno i radość życia jest wyposażona dusza każdego dziecka. Nie wyrastaj z miłości do siebie. Nie wyrastaj z marzeń. Nie wyrastaj z nadziei. Po prostu kochaj i bądź! - zaapelowała Aida Kosojan-Przybysz za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Te dwa miejsca są dla Rosji kluczowe. "Decydujące dla losów wojny"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić