oprac. Magdalena Sawicka| 
aktualizacja 

Żona Stallone'a złożyła pozew o rozwód. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

34

Według bulwarowej prasy Sylvester Stallone i żona pogodzili się miesiąc po tym, jak Jennifer Flavin złożyła wniosek o rozwód. "Oboje są niezwykle szczęśliwi" - powiedział przedstawiciel aktora serwisowi Page Six.

Żona Stallone'a złożyła pozew o rozwód. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin pogodzili się? (East News, ABACA)

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin pobrali się 17 maja 1997 r. Para doczekała się trzech córek: Sophie, Sistine Rose i Scarlet Rose. Dla gwiazdy "Rambo" związek z młodszą o 22 lata modelką był trzecim małżeństwem i, jak wynika z prasowych doniesień, najbardziej udanym. Kilka miesięcy temu wyszło jednak na jaw, że ich 25-letnia relacja przechodzi poważny kryzys.

Jennifer Flavin złożyła wniosek o rozwód. Z dokumentacji wynika, że uważa ona swoje małżeństwo za "bezpowrotnie zepsute" i domaga się "sprawiedliwego podziału majątku", który udało im się zgromadzić przez wspólnie spędzone 25 lat. Dodajmy, że para nie sporządziła intercyzy.

Z kolei Sylvester Stallone zakrył tatuaż przedstawiający twarz ukochanej żony wizerunkiem psa, a ściślej mówiąc bulmastifa imieniem Butkus, który wystąpił u jego boku w dwóch pierwszych częściach "Rocky'ego".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiele wskazuje jednak na to, że zwaśnieni małżonkowie odwołali rozwód i pogodzili się. Sylvester Stallone i jego żona "postanowili spotkać się w domu, gdzie rozmawiali i mogli przepracować dzielące ich różnice. Oboje są niezwykle szczęśliwi" – ​​powiedział jego przedstawiciel Page Six.

Choć oficjalne oświadczenie w tej sprawie nigdzie się nie pojawiło. Według kolorowej prasy Sylvester Stallone i Jennifer Flavin pogodzili się miesiąc po tym, jak żona aktora złożyła wniosek o rozwód.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić