Anna Ryta| 

Ruszył proces dilera gwiazd. Natalia W., aktorka z "Na Wspólnej", przyznała się do współpracy

57
1/5

GALERIA

GALERIA
(Instagram.com)
0
0

Jakiś czas temu doszło do zatrzymania 49-letniego Cezarego P., który handlował narkotykami. Jego klientami byli głównie celebryci, politycy i biznesmani. Policji udało się złamać kod w notesie przestępcy, dzięki czemu dotarli do osób, które zaopatrywały się u oskarżanego mężczyzny.

Na liście są m.in. projektanci, producent filmowy, znana prezenterka TVN, prowadzący show w Polsacie i TVP2, a także pracownicy związani z "Tańcem z gwiazdami". Jak podał "Super Express", jedną z osób, które współpracowały z Cezarym P., jest też Natalia W. - aktorka doskonale znana z seriali "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz". Co zeznała przed sądem?

2/5

Narkotykowy biznes

0
0

Cezary P. rozpoczął swój narkotykowy biznes w 2009 r. Przez te kilka lat mężczyzna wyrobił sobie markę, a zaopatrywali się u niego najbardziej wpływowi ludzie znani m.in. ze świata show-biznesu. Według śledczych 49-latek miał około 237 stałych klientów. Dzięki pieniądzom, które zarobił w narkobiznesie, otworzył knajpę, a jego dorobek szacuje się na około milion złotych. W sprzedawaniu narkotyków wspierały go żona Iwona i córka Patrycja.

3/5

Na liście dilera znalazła się aktorka

0
0

Wszystko skończyło się w 2016 r., kiedy Cezary P. został zatrzymany przez policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji w Warszawie. W jego aucie znaleziono wówczas 430 działek kokainy. Grozi mu 15 lat więzienia.

Teraz wyszło na jaw, że jedną z osób, która współpracowała z Cezarym P. i została przyłapana przez policję na gorącym uczynku, jest Natalia W. Widzowie doskonale znają ją z występów w takich serialach jak "Na Wspólnej" czy "Ojciec Mateusz". Oskarżona przyznała się do winy. Co jej grozi?

4/5

"Oskarżona ułatwiała sprzedaż kokainy"

0
0

- Jest oskarżona o pomocnictwo w udzielaniu narkotyków. To jest o czyn z art. 18 par. 3 Kodeksu karnego w związku z art. 59 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Polegało to na tym, że oskarżona ułatwiała sprzedaż kokainy poprzez przekazywanie numeru telefonu do Cezarego P. - mówił prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

- W związku z wnioskiem o wyłączenie wątku dotyczącego Natalii W., a także wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze przez oskarżoną będzie ona sądzona w odrębnym postępowaniu - dodała sędzia Anita Kowal, która prowadzi sprawę Cezarego P.

Aktorce, która przyznała się do winy, grozi teraz do 3 lat więzienia.

5/5

Kim jest Natalia W.?

0
0

Natalia W. zadebiutowała na szklanym ekranie w serialu "Marzenia do spełnienia". Bardziej jednak jest kojarzona z roli Aśki z produkcji "Zostać miss 2", gdzie wcieliła się w jedną z młodych dziewcząt, która walczyła o tytuł najpiękniejszej. Później aktorka występowała w serialu "Na Wspólnej", a także epizodycznie w "Pensjonacie pod różą" oraz "Ojcu Mateuszu". Ostatnio jednak częściej niż na szklanym ekranie, aktorkę można oglądać w mediach społecznościowych. Sprawa z Cezarym P. pogrąży jej karierę?

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić