o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Synowie to młodsze klony ojców. 11 dowodów, które cię rozbawią

9 reakcji
0
0
9
Podziel się
1 z 12
Jak ojciec z synem
Jak ojciec z synem
(imgur.com)
0
0

Powszechnie uważa się, że ojcowie faworyzują córeczki. Jednak w Dniu Ojca postanowiliśmy pójść pod prąd i pokazać zdjęcia, które świadczą o niezwykle silnym związku tatusiów z synami. Jak wiele łączy ich z ojcami?. Nieraz wystarczy jeden obraz, żeby to sobie uświadomić i przy okazji nieźle się pośmiać.

9
0
0
bDIYWUIv
KOMENTARZE
(9)
m
4 lata temu
"te same zdanie"?? Dżizes....
nikkk
4 lata temu
Super art na piątek :) Brawo!
poldek
4 lata temu
11 - młody daje radę :)
bDIYWUIz
tereska1
4 lata temu
świetna ta jazda maluszka.
Anna
4 lata temu
Te same zdanie. Prostactwo autora artykułu sięga zenitu.
Najnowsze komentarze (9)
Milosz Kalosz
4 lata temu
Wotek, chyba za dużo ukąszeń komarów. Dej se na wstrzymanie i nie bądź taki źle nastawiony do tych niemców i tych ruskich bo cię twoja bozia nie wpuści do nieba, a wtedy mefistoFALLUS wykaruje cię w kakałko.
zoja
4 lata temu
coś w tym jest , czyli przy wyborze męża trzeba wcześniej poznać tatusia
luzik
4 lata temu
raz o2 wyszedł fajny artykuł.
Anna
4 lata temu
Te same zdanie. Prostactwo autora artykułu sięga zenitu.
tereska1
4 lata temu
świetna ta jazda maluszka.
poldek
4 lata temu
11 - młody daje radę :)
Zuza
4 lata temu
Pod warunkiem ze im nie kłamiom kto jest ich tatusiem jak czesto bywa w małzenstwie!!!
nikkk
4 lata temu
Super art na piątek :) Brawo!
bDIYWUIr
m
4 lata temu
"te same zdanie"?? Dżizes....
bDIYWUId
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
9.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
bDIYWUIe
8.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
6.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
bDIYWUIf
5.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
4.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
3.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDIYWUIg
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić