aktualizacja 

13-latek uratowany z obozu dżihadystów. Mówi, co robiły mu kobiety ISIS

182

Dramat chłopców ujrzał światło dzienne po tym, gdy dwóch z nich zgłosiło się do strażnika z obozu dla kobiet i dzieci powiązanych z ISIS. Nastolatkowie zgłosili zszokowanemu mężczyźnie, że są regularnie wykorzystywani przez grupę kobiet. Nie byli jedynymi ofiarami.

13-latek uratowany z obozu dżihadystów. Mówi, co robiły mu kobiety ISIS
Nastolatkowie przeżywają w obozach ISIS prawdziwy horror. Ich oprawcami są przede wszystkim mieszkające tam kobiety (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Fairfax Media)

Do szokujących wydarzeń doszło w syryjskim obozie Al-Haul w północno-wschodniej części kraju. Przebywa w nim około 8 tys. – pochodzących zza granicy – kobiet i dzieci posiadających związki z Państwem Islamskim. Mieszkańcy tego miejsca poddali się lub zostali schwytani po klęsce ISIS w walce o zaanektowane przez bojowników terytorium.

Kobiety z ISIS gwałciły nastolatków. Żądały, żeby je zapłodnili

Jak poinformowali przedstawiciele Syryjskich Sił Obronnych, do strażnika obozu Al-Haul zgłosili się 13-letni Ahmet i 14-letni Hamid. Nastolatkowie relacjonowali, że są regularnie gwałceni przez grupę kobiet związanych z Państwem Islamskim.

Do tej pory udało się ustalić, że ofiarami gwałtów było co najmniej dziesięcioro nastolatków. Ich oprawczynie uzasadniały wykorzystywanie chłopców chęcią zajścia w ciążę i urodzenia jak największej liczby synów, którzy w przyszłości zostaną kolejnymi bojownikami Państwa Islamskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Miriam o uchodźcach: Polacy i Europa są ślepi. To miękki dżihad
Jesteśmy zmuszani do uprawiania seksu z kobietami z ISIS, aby je zapłodnić. Czy możesz nas stąd wyciągnąć? – błagali strażnika Ahmet i Hamid (The Daily Beast).

Okazało się, że wykorzystywanie chłopców przez kobiety z ISIS nie było żadną tajemnicą. Wiele matek błagało strażników o zabranie synów do ośrodków resocjalizacyjnych, aby uchronić ich przed napaściami seksualnymi kobiet ISIS.

Chłopcy byli wykorzystywani nawet przez osiem kobiet w ciągu kilku dni. Jeden z nich zasłabł, gdy zmuszono go do zażycia środka na potencję. Ofiary nadużyć przeniesiono do środka rehabilitacyjnego, gdzie powoli wychodzą z traumy. Do wiadomości publicznej nie podano, jakie konsekwencje spotkają same oprawczynie. Nie udało się też ustalić, ile z nich faktycznie zaszło w ciążę.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić