Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

15-letni Kacper zeznaje ws. zabójstwa 13-latki. "Zmusiła mnie"

206

15-letni Kacper S. przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia. Chłopak przerwał milczenie i powiedział o motywach zbrodni. Jego słowa szokują.

15-letni Kacper zeznaje ws. zabójstwa 13-latki. "Zmusiła mnie"
15-letni Kacper S. zamordował 13-latkę (Policja)

15-letni Kacper S. przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji. Godziny przesądziły o tym, że nie będzie podlegał odpowiedzialności karnej. Chłopak w momencie zbrodni miał 14 lat, a urodziny obchodził następnego dnia, dlatego nie może być sądzony jako osoba dorosła.

Jak podaje "Super Express", Kacper S. zabrał głos w sprawie motywów zbrodni. Miał złożyć obszerne wyjaśnienia, jednak większość objęta jest tajemnicą śledztwa. Ojciec chłopaka przekazał dziennikarzom, że 15-latek wątpił, czy Patrycja mogła być w ciąży, a jeśli tak - to czy rzeczywiście dziecko było jego.

Tato, to ona mnie do tego zmusiła - miał wyznać przed sądem.

Kacper trafił do schroniska dla nieletnich. Najsurowsza kara, jaka mu grozi, to pobyt w zakładzie poprawczym - do czasu osiągnięcia 21 lat.

Sekcja zwłok wykazała niestety, że Patrycja była w ciąży. Kacper dokonał więc podwójnego zabójstwa. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy był świadomy tego faktu.

Zobacz także: Książ Wielki. Niebywałe odkrycie podczas wyburzania studni

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić