o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

15-letni Kacper zeznaje ws. zabójstwa 13-latki. "Zmusiła mnie"

88
Podziel się

15-letni Kacper S. przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia. Chłopak przerwał milczenie i powiedział o motywach zbrodni. Jego słowa szokują.

15-letni Kacper zeznaje ws. zabójstwa 13-latki. "Zmusiła mnie"
15-letni Kacper S. zamordował 13-latkę (Policja)
bDSInkvF

15-letni Kacper S. przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji. Godziny przesądziły o tym, że nie będzie podlegał odpowiedzialności karnej. Chłopak w momencie zbrodni miał 14 lat, a urodziny obchodził następnego dnia, dlatego nie może być sądzony jako osoba dorosła.

Jak podaje "Super Express", Kacper S. zabrał głos w sprawie motywów zbrodni. Miał złożyć obszerne wyjaśnienia, jednak większość objęta jest tajemnicą śledztwa. Ojciec chłopaka przekazał dziennikarzom, że 15-latek wątpił, czy Patrycja mogła być w ciąży, a jeśli tak - to czy rzeczywiście dziecko było jego.

bDSInkvH
Tato, to ona mnie do tego zmusiła - miał wyznać przed sądem.

Kacper trafił do schroniska dla nieletnich. Najsurowsza kara, jaka mu grozi, to pobyt w zakładzie poprawczym - do czasu osiągnięcia 21 lat.

bDSInkvN

Sekcja zwłok wykazała niestety, że Patrycja była w ciąży. Kacper dokonał więc podwójnego zabójstwa. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy był świadomy tego faktu.

Zobacz także: Książ Wielki. Niebywałe odkrycie podczas wyburzania studni

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSInkwi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(88)
Sprawiedliwy
3 miesiące temu
Chłopak był przygotowany do zabójstwa. Dziewczyna mu nic nie powiedziała. Chłopak nie poszedł tam z misiem z róż czy kolorowym parasolem. Chlopak mial zamiar popełnienia przestępstwa, przygotował się do niego przed feralnym spotkaniem i zabił.Tu się liczą fakty, a nie domniemania. Poza tym z relacji rodziców dziewczyny wynika, że przebywała głównie z nim, a oni sami traktowali go jak syna. Kolejne badanie wykaże, kto był ojcem. Choć łatwo się domyślać. Uważam , że w tym przypadku należy sprawę potraktować precedensowo. Dożywocie dla chłopaka to jest kara i przestroga dla innych.
Mario
3 miesiące temu
Chore prawo.Należy je zmienić i każdy kto popełnia przestępstwo przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu powinien być sądzono jak dorosły
Prawda
3 miesiące temu
Skoro tak bardzo we wszystkim promujemy Amerykę,to i powinniśmy ich prawo promować.Za podwójne MORDERSTWO KARA ŚMIERCI ,po wykonaniu potrójne dożywocie !!!!!!!!
bDSInkwj
Ktoś
3 miesiące temu
Gdzie byli rodzice tych dzieci. Mieć 13 lat i być w ciąży??? Jeśli już do tego doszło, że chłopak spłodził dziecko, to nie miał prawa pozbawiać życia dziewczyny będącej z nim w ciąży. A edukacja o zapobieganiu ciąży to inny temat. W wieku 13 czy 15 lat młodzież powinna rozwijać jakieś zainteresowania i uczyć się.
Gość
3 miesiące temu
13 latka w ciąży? Dobrze się prowadziła. Dziecko zaszło w ciąże.
Najnowsze komentarze (88)
Kkk
3 miesiące temu
Czy jego mama nie zauważyła że on wyszedł w 8nnych ubraniach a wrucil w innych. Musiał się przebrać po tylu rana h musiał. Mieć jej krew na sobie
SexED
3 miesiące temu
Dlatego niezbędna jest edukacja seksualna w tym kraju. NIEZBĘDNA. Młodzież doedukowana w temacie seksu stosowałaby zabezpieczenia. Jak widać wiek nie jest przeszkodą by współżyć, dzieci dorastają coraz szybciej, więc co najwyżej moglibyśmy upewnić się jako społeczeństwo, że jest to seks bezpieczny.
Nowa
3 miesiące temu
Dzieci mają prawo dziś rządzą dzieci s nie forosli ich prawo
😖😖😖
3 miesiące temu
zamordował nastolatkę i dziecko,czyli praktycznie dziecko zamordowało dwoje dzieci🙎
Anna
3 miesiące temu
Parę godzin go uratowało, to chore, co za prawo!!!Jak się nie zaostrzy prawa w Polsce, to coraz więcej noży będą ostrzyć jeden na drugiego.Jest coraz gorzej,nie wiem kiedy rządzący się ockną.KARA ŚMERCI lub DOŻYWOCIE, nie ma innej obcji.Tacy ludzie są niepotrzebni na tym świecie.Jeż eli świadomie odbiera komuś życie,i ewidentnie widac jak w tym przypadku było zaplanowane, to co innego mu się należy.Ocknijcie się wszyscy broniący mordercòw.Prawo powinno się zmienić.
amen
3 miesiące temu
Znacie film Kochaj albo rzuć ? Pawlak drzwi od pokoju dorosłej wnuczki wyjął - bo opadły jakoś -, gdy chłopak do niej przyszedł. I tak powinno być - małolaty pod kontrolą rodzicielską- mieć dzieci to nie tylko brać 500+ .Niejeden rodzic, który dzieciaków nie pilnuje - potem płacze i szuka winy u każdego, tylko nie u siebie
Nie szkodzi
3 miesiące temu
Uważam że trzeba sprawdzić ojca chłopaka bo w przypadku urodzenia się wnuczka na niego by spadło płacenie alimentów .
obserwacje
3 miesiące temu
Ten nastolatek jest bardzo sprytny. Prawdopodobnie w ogóle nie lubił swojej dziewczyny, tylko był zainteresowany zyskami jak np. wyjazdami na wczasy z jej rodziną. Może jego własna rodzina nie zapewniała mu takich atrakcji albo była gorzej sytuowana materialnie i z tego powodu miał kompleksy które leczył w kontaktach z dziewczyną i jej rodzicami. Pięknie im się następnie odwdzięczył. Prawdopodobnie wykorzystał seksualnie młodszą od siebie i zakochaną w nim dziewczynę, myślał że nie będzie żadnych konsekwencji. Podobno zerwali kontakt trzy miesiące temu, więc być może przyczyną był nawet gwałt? Bał się że ona o tym powie rodzicom i będzie ukarany?
bDSInkwb
akacja
3 miesiące temu
Trzeba przeprowadzic badania ,czy dziecko jest rzeczywiscie jego.Dokladnie zebrac dowody rzeczowe - odciski palcow.A chlopaka ukarac , ale perzefiltrowac innych .Czy on nie bierze czasem winy na siebie?
janek
3 miesiące temu
Dla mnie sprawa jest prosta. Zabił dziewczynę i swoje nienarodzone dziecko i pewnie zmusił dziewczynkę do seksu, bo wątpię że sama zgodziła się na współżycie. Zaplanował zbrodnię, bo miał ze sobą narzędzie zbrodni.Taka osoba nie powinna chodzić na wolności. Powinien odpowiadać jak dorosły, nieważne że za kilka godzin skończył 15 lat.
Ehh
3 miesiące temu
"chłopak przerwał milczenie.Jego słowa szokują". A co takiego mógłby powiedzieć co by nie szokowało? Serio. Niech autor mi wytłumaczy jakie alibi w tej sytuacji byłoby nie szokujące?
.l.
3 miesiące temu
Teraz dopiero będzie zmuszany
Nnn
3 miesiące temu
Ten tekst czy był świadomy .. to nie niemowlak który faktycznie jest nie świadomy a nie 15 letnia osoba ..
xxx
3 miesiące temu
Kacper bał się swojego ojca; wniosek jest więc taki, że ojciec był za surowy; nie można być zbyt pobłażliwym, ale zbyt surowym niestety również nie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić