o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

16-latka dźgnęła nożami koleżanki. Przerażające wpisy w Internecie

23
Podziel się

Nowe fakty w sprawie dramatycznych wydarzeń w Zielonej Górze. Wygląda na to, że 16-latka już wcześniej planowała zaatakować uczennice. "Dziś w szkole będzie rzeźnia" - miała napisać w mediach społecznościowych.

16-latka dźgnęła nożami koleżanki. Przerażające wpisy w Internecie
Liceum, w którym doszło do przerażającego zdarzenia. (Google Maps)
bErUpkzp

Koszmar. Tak można nazwać to, co wydarzyło się we wtorek w V liceum ogólnokształcącym w Zielonej Górze. 16-latka zaatakowała trzy koleżanki. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz wypływają szokujące informacje na temat napastniczki. Wygląda na to, że dziewczyna wszystko dobrze zaplanowała. Chęć zrobienia czegoś tak okropnego sygnalizowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziś w szkole będzie rzeźnia - miała pisać, o czym poinformowali dziennikarze "Gazety Lubuskiej", którzy dowiedzieli się o wszystkim od uczniów liceum.
bErUpkzr
Wczoraj napisała o krwi spływającej na podłogę. Dołączyła do tego wpisu zdjęcie nóg prawdopodobnie innej uczennicy, która chodzi do tej szkoły - mówił inny uczeń, cytowany przez "Gazetę Lubuską".

Wstrząsający wpis na Snapchacie

W sieci pojawił się screen shot z jej aktywności na Snapchacie. Prawdopodobnie pochodził on z niedzieli lub poniedziałku. Krótkie zdania po angielsku szokują. Czy dziewczyna w ten sposób zapowiedziała dramatyczny czyn?

bErUpkzx
Jeszcze dwa dni. Pojutrze będzie już po wszystkim - miała napisać.

Małgorzata Barska podinspektor KMP w Zielonej Górze w komentarzu dla "Gazety Wyborczej" powiedziała, że policjanci nie otrzymali jak na razie żadnych informacji o niepokojących wpisach.

bErUpkzy
Zobacz także: Rozpędzony czołg na zakręcie. Świadkowie to nagrali
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErUpkzS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Kinga Herbut
10 miesięcy temu
it's me
Pol
10 miesięcy temu
Zamiast Polaków produkujecie jakiś Europejczyków którzy swoje myśli wylewają po angielsku i macie sytuacje z USA i z innych anglosaskich państw.
Gość
10 miesięcy temu
Współczuję zranionym dziewczynom, dobrze że nie skończyło się tragedią, ale to było wołanie o pomoc. Pewnie była w szkole nękana.
bErUpkzT
joda
10 miesięcy temu
Nic nie wiemy o tym zajściu. Nie znamy jej motywów ani relacji z zaatakowanymi koleżankami. Przede wszystkim nie znamy jej ani jej sytuacji rodzinnej, szkolnej, środowiskowej. W tych warunkach każdy wpis i komentarz to tylko domysły.
Tadek
10 miesięcy temu
Taka osoba nie powinna być już nigdy na wolności. Ryzyko dla społeczeństwa zbyt duże.
awea
10 miesięcy temu
Jak by nie patrzeć to wina rodziców. Wychowanie w domu jest najważniejsze. Od małego trzeba plewić nienawiśc, ale jak spaceruję nieraz po placu zabaw z synem i widzę na co pozwalają rodzice to jestem za depopulacją.
7UP!
10 miesięcy temu
Zemsta najlepiej smakuje na zimno...
Kokos
10 miesięcy temu
Milicjanci jak zwykle nic nie wiedzom
kreska
10 miesięcy temu
Oto efekt ochrony praw dziecka. Próba zniszczenia tradycyjnych metod wychowywania dzieci za pomocą przerysowanej ochrony praw dziecka ujawnia się właśnie w takiej postaci. Politycy prawicowi w obawie, że rodzice i dziadkowie wychowani w czasach PRL wpoją dzieciom poglądy lewicowe zdecydowali się na pozbawienie rodziców praw do własnych dzieci a także na zniszczenie autorytetu rodziców i dziadków przez szczucie dzieci już w przedszkolach na rodziców, które pouczano, że jeśli rodzice będą je karać i do czegoś zmuszać, mają zawiadomić policję. W efekcie ośmiolatek, któremu matka każe wynieść śmieci grozi jej policją. Tak oto dzieci wychowane w poczuciu nietykalności i pogardzie dla poprzednich pokoleń dorastają w przekonaniu, że wszystko im wolno. Kradną, napadają, nękają koleżanki i kolegów a nawet starają się ich okaleczyć kiedy coś im się nie podoba, nie wspominając o nagminnie zdarzających się zabójstwach rodziców, dziadków, rodzeństwa a także kolegów. Wielu z tych tragedii można było uniknąć, gdyby ich sprawcy dostali od czasu do czasu pasem, a rodzice byli dla nich, tak jak uprzednio przez całe tysiąclecia, najwyższą władzą, której decyzje są nieodwołalne. W wolnej Rzeczpospolitej za sprawą polityków prawicy i Kościoła, w tym także lekcji religii, wychowano całe roczniki bandytów, prawdopodobnie niereformowalnych, pozbawionych jakichkolwiek ludzkich uczuć. Jeśli do tego dodamy postępującą dehumanizację polskiego społeczeństwa dzięki podżeganiu przez polski Episkopat Katolików przeciw ludziom, którzy są w jakikolwiek sposób odmienni, to nasza przyszłość może być bardzo podobna do losu ludzi żyjących w krajach podbitych przez tzw Państwo Islamskie, w których zaślepieni fundamentaliści islamscy mordują, torturują i prześladują tysiące swoich normalnych współwyznawców oraz każdego kto w czymkolwiek różni się od narzuconego modelu prawdziwego wyznawcy Islamu. Biskupi używają dokładnie takich samych argumentów i identycznych zachęt do nienawiści, jak islamscy Talibowie. Skutki haniebnych wypowiedzi wielu polskich hierarchów Kościoła będą takie same, jak efekty prania mózgów przez religijnych przywódców Islamskich. Zdemoralizowane hordy młodych ludzi zgotują swoim bliskim oraz nam wszystkim przerażający los ofiar prawicowo-katolickiego terroryzmu.
Goldengecko
10 miesięcy temu
Szkoda że w 99% procentach tego typu artykułów nie podaje się powodów sprawcy
Goldengecko
10 miesięcy temu
Z relacji pań pracujących w stołówce można się dowiedzieć że nauczyciele to już się boją dziecku zwrócić uwagę to te panie często zwracają uwagę uczniom za niewłaściwe zachowanie
Goldengecko
10 miesięcy temu
Polecam film dokumentalny o Breiviku gdzie po jego działaniach zdecydowanie można było całej jatce zapobiec jak np. kupił środki z których można wyprodukować materiały wybuchowe w Polsce a firma która to legalnie sprzedaje odpowiednim organom to zgłosiła w ogóle nie był niepokojony
Goldengecko
10 miesięcy temu
Nawet gdyby napisała że przyjdzie uzbrojona w dwa Kałachy parę granatów będzie miała na sobie pas Szahida użyje też dronów wypełnionych materiałami wybuchowymi to do póki tego by nie zrobiła nic by jej nie groziło Policja nawet by jej nie przesłuchała bo w Polsce jest tak do póki nic nie zrobi nic ci nie grozi wystarczy wspomnieć ostatni przypadek zadźganej 16-latki sprawca dokładnie jej groził nawet patrol nie podjechał pod jego dom a co dopiero przesłuchanie
bErUpkzL
iiiiiiiiiii
10 miesięcy temu
Nauczanie zdalne ma same plusy!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić