Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

16-latka w ciąży dźgnięta nożem. Koszmar w Zachodniopomorskiem

479

W Mirosławcu Górnym (woj. zachodniopomorskie) grupa młodych osób zaatakowała pod blokiem 37-letniego mężczyznę. Ten, broniąc się, ugodził nożem 16-letnią dziewczynę będącą w ciąży. Później zabarykadował się w swoim mieszkaniu.

16-latka w ciąży dźgnięta nożem. Koszmar w Zachodniopomorskiem
(Facebook)

Do zdarzenia doszło w Mirosławcu. Nagranie z brutalnej bójki zostało rozpowszechnione w mediach społecznościowych. Widać na nim dwie nastolatki i chłopaka, bijących 37-latka.

Brutalna napaść w Mirosławcu

Atak 4 na 1. Młodzież będąca po wpływem alkoholu od dłuższego czasu zaczepia tego faceta. Musiało dojść do tragedii. Gdzie są rodzice tej patologii? Tutaj już nie można czuć się bezpiecznie - napisał autor nagrania na stronie "Spotted: Mirosławiec i okolice" na Facebooku.

Na filmie widać tylko fragment zajścia. Grupka młodych osób okłada 37-latka pałką teleskopową i wykrzykuje w jego stronę przekleństwa. Nie chcą dać mu przejść i zagradzają drogę.

Zobacz także: Gwałtowny wzrost zakażeń u sąsiada Polski. "To trochę wygląda jak w marcu"

W pewnym momencie atakowany 37-latek wyjął nóż. Dźgnął nim 16-latkę, która jest w ciąży, i 24-letniego chłopaka. Chwilę później uciekł do swojego mieszkania i się w nim zabarykadował. Groził wysadzeniem budynku i nie chciał oddać się w ręce policji. Na miejsce zostali wezwani antyterroryści.


Jak informuje "Fakt", postępowanie jest obecnie na wczesnym etapie. Policja nie udziela na razie więcej informacji, ponieważ wciąż trwa ustalanie dokładnego przebiegu wydarzeń.

37-latek przebywa w szpitalu na obserwacji. Dwie zranione nożem osoby są w stabilnym stanie i nie wymagają dalszej hospitalizacji.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić