Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

18-latek zaatakował studentów nożem. Policjanci musieli go zastrzelić

153
Podziel się:

Do zdarzenia doszło w akademiku Florida Institute of Technology. 18-latek wdarł się na teren budynku z nożem w ręku i zaatakował studentów. Następnie, kiedy policja pojawiła się na miejscu, rzucił się także na funkcjonariuszy. Byli zmuszeni się bronić.

18-latek zaatakował studentów nożem. Policjanci musieli go zastrzelić
18-letni student zaatakował kolegów z nożem w ręku (Wikimedia Commons, Jamesontai)

Do tych tragicznych zdarzeń doszło na Florydzie, w budynku należącym do Institute of Technology. Studenci, którzy przebywali na terenie akademika, zostali zaatakowani przez 18-letniego młodzieńca, który do tego celu użył noża.

Alhaji Sow, napastnik, zaatakował rówieśników między godziną 22 a 23 czasu lokalnego w piątek. Jak się okazało, 18-latek był studentem uczelni. Studiował na kierunku "nauki lotnicze", podaje źródło Daily Mail.

Departament Policji w Melbourne i zespół ds. bezpieczeństwa technicznego na Florydzie otrzymały informację o incydencie na terenie akademika. Natychmiast na miejsce wysłano funkcjonariuszy. 18-latek nie chciał słuchać poleceń, zaatakował policjantów, a ci byli zmuszeni się bronić.

Policja zastrzeliła 18-latka. W sprawie trwa śledztwo

Jaki był powód napaści na studentów? Tego na razie nie wiadomo, motyw 18-latka nie jest znany. W sprawie trwa śledztwo, które prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych Departamentu Policji w Melbourne oraz Departament Egzekwowania Prawa na Florydzie, podaje Daily Mail.

Zdarzenie przeraziło studentów, jednak władze uczelni zapewniają, że sytuacja jest już pod kontrolą i nie ma dalszych powodów do obaw. Zagrożenie zostało opanowane o około godziny 3 w sobotę (czasu lokalnego). Na miejscu wciąż znajdują się mundurowi.

Policjanci postrzelili 18-latka na terenie budynku akademika Florida Institute of Technology

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(153)
reakcja
2 miesiące temu
Nie wiem, jak wyglądała sytuacja, ale 18 latek i nóż kontra policja, czyli teoretycznie przeszkolona jednostka. Policjanci nie mieli paralizatora, gazu? Oczywiście może musieli strzelać, ale atakują zazwyczaj w takich wypadkach zaburzone dzieciaki, jakie same zostały skrzywdzone żyjąc w danym chorym środowisku, jakie ich wypaczyło.
Łoj
2 miesiące temu
U nas certolliby się z nim że 2 lata i w końcu trafiłby do czubków na wikt i opierunek nas wszystkich
Mariola
2 miesiące temu
i dzięki temu oszczedzono pracy sądu i utrzymania darmozjada. Tak powinno byc zawsze.
deeg
2 miesiące temu
"Musieli go zastrzelić", bo paralizatorów im się nie chciało użyć czy pały mieli zbyt krótkie?
antypisior
2 miesiące temu
No i okazało się, że to miłujący pokój i innowierców wyznawca "pokojowej" religii islamskiej. Widać spieszyło mu się do ukochanego Allaha i hurys, których mu w tym wstrętnym ziemskim życiu brakowało.
bloobb
2 miesiące temu
Kto to pisze-dlaczego jestesmy zmuszani do czytania takich bredni-czy nikt tego nie sprawdza-ludzie to wola do nieba-czy w Polsce nie ma juz wyksztalconych ludzi ?????
Mario
2 miesiące temu
( Tak powinno być za każdym razem ! Szybko i ekonomicznie ) - Alhaji ( ach te oryginalne amerykańskie imiona ) trafił przed upragnione oblicze allacha , nikt inny nie ucierpiał , uniknięto kosztów procesowych , a później wieloletniego utrzymania w więzieniu . A kilka kulek to ledwie parę Dolarów . Cudowne rozwiązanie !
pzg
2 miesiące temu
Departamentu Policji w Melbourne oraz Departament Egzekwowania Prawa na Florydzie, podaje Daily Mail.???
Lol
2 miesiące temu
BLACK LIVES MATTA
prus
2 miesiące temu
A propos, ten 18-latek miał na imię Alhaji
Takzetego
2 miesiące temu
Gdyby to był Polak zamiast imienia i nazwiska wpisaliby narodowość
Ciekawe
2 miesiące temu
Nie wiadomo jaki był motyw napaści... A co za różnica...
Dooppooo
2 miesiące temu
W Polsce Policjant poszedłby siedziec
EWK
2 miesiące temu
Alhaji Sow - PRZECIEŻ NIE BIAŁY CHRZEŚCIJANIN - NIE DZIWIĘ SIĘ.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić