Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

18-latka nie miała żadnych szans. Zrobił to jej rówieśnik

44

18-letnia kobieta została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w Pabianicach. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Kobiety nie udało się uratować.

18-latka nie miała żadnych szans. Zrobił to jej rówieśnik
18-latka została potrącona na pasach przez rówieśnika w Pabianicach (Getty Images, Jaap Arriens)

Do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 15.30 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Waltera-Jankego. Kierujący pojazdem 18-latek nie zdołał wyhamować i uderzył w nadchodzącą kobietę. Pierwsi na miejscu pojawili się strażacy.

Kierujący audi mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 18-letnią kobietę. Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, poszkodowanej nie udało się uratować – poinformowała rzeczniczka pabianickiej policji Ilona Sidorko.

Uderzył w nią z dużą siłą. Kobieta zginęła na miejscu

Zdaniem funkcjonariuszy, prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, o czym może świadczyć duża siła uderzenia w ofiarę. Po wjechaniu w pieszą audi odbiło w prawo, wjechało na krawężnik, a następnie dachowało. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach.

18-latek potrącił rówieśniczkę na pasach. Był trzeźwy

Jak poinformowali funkcjonariusze, sprawca wypadku był trzeźwy. Pobrano od niego krew. Policjanci chcą ustalić, czy był pod wpływem narkotyków.

Obejrzyj także: Wjechała w niego na skrzyżowaniu. Rower dosłownie wyleciał w powietrze

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić