aktualizacja 

21-letnia Polka zamordowana w Londynie. Rodzina ujawniła personalia

50

Dramat w zachodnim Londynie. Jak poinformowała miejscowa policja, 21-letnia Polka została śmiertelnie dźgnięta nożem w alejce w pobliżu szkoły w dzielnicy South Ealing. Młoda kobieta zmarła mimo wysiłków ratowników.

21-letnia Polka zamordowana w Londynie. Rodzina ujawniła personalia
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images, Andy Medina)

Do zdarzenia doszło chwilę po północy z poniedziałku na wtorek. Ofiara nożownika miała wiele ran kłutych, 21-latka zmarła na miejscu zdarzenia.

Londyńska policja za zgodą rodziny zmarłej podała do publicznej wiadomości personalia ofiary. Była to pochodząca z Polski Ania Jędrkowiak.

Śledczy przekazali także, że w związku z zabójstwem Polki we wtorek zatrzymano najpierw, a następnie wypuszczono bez postawienia zarzutów 20-letniego mężczyznę, niedługo później aresztowano pod zarzutem morderstwa 29-latka, który przebywa w policyjnym areszcie.

Detektyw Brian Howie z londyńskiej policji metropolitalnej, który kieruje śledztwem, przekazał, że drugie aresztowanie jest bardzo znaczące dla dochodzenia. Funkcjonariusz ujawnił, że ofiara znała zatrzymanego 29-latka.

Lokalna policja zaapelowała do wszystkich, którzy mogli być świadkami, bądź przypadkowo zarejestrować jakieś podejrzane zdarzenie na monitoringu domowym, aby zgłosili się na komisariat.

Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić