25-letnia Maria odnaleziona. Była poza granicami Polski

257

Los Marii pozostawał nieznany od poniedziałku 25 lipca. Niepokój bliskich był tym większy, że przed zniknięciem młoda kobieta wykonała do koleżanki niepokojący telefon. Teraz media obiegła wiadomość, że 25-latka została odnaleziona. Nie było jej w Polsce.

25-letnia Maria odnaleziona. Była poza granicami Polski
Maria została odnaleziona poza granicami Polski (Facebook)

Krótko przed zaginięciem Maria przeprowadziła się do Wrocławia. Niespodziewanie 25-latka przestała kontaktować się z bliskimi oraz ich odwiedzać.

25 lipca wykonała do koleżanki niepokojący telefon, w którym alarmowała, że źle się czuje i prawdopodobnie ktoś dosypał coś do jej drinka. Kiedy rozmawiała ze znajomą, w mieszkaniu miał znajdować się nieznany jej mężczyzna, kopiujące dane z należącego do młodej kobiety telefonu. Rozmówczyni usłyszała, jak Maria mówiła "odpieprz się!" do kogoś [prawdopodobnie wspomnianego mężczyzny], kto namawiał ją do wyjścia.

Maria odnaleziona. Policja zdradza, gdzie przebywała 25-latka

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie (woj. podkarpackie) poinformował opinię publiczną, że zaginiona kobieta została odnaleziona. W czwartek 28 lipca, czyli zaledwie dzień po złożeniu przez bliskich zawiadomienia o zaginięciu 25-latki, powiadomili oni funkcjonariuszy, że młoda kobieta znajduje się w Niemczech.

(...) 28 lipca rodzina poinformowała, że kobieta została odnaleziona w Niemczech. Czynności poszukiwawcze zostały zakończone. W łańcuckiej komendzie nie jest prowadzone żadne postępowanie dot. 25-latki, nie wpłynęło żadne zawiadomienie o przestępstwie – poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie (Fakt).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Historia Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie

Na razie nie ujawniono, co dokładnie działo się z Marią. Portal Fakt donosi, że bliscy 25-latki są przekonani, że została ona uprowadzona i liczą na rychłe wyjaśnienie sprawy. Mówią, że odnaleziona kobieta jest w stanie "ciężkiego szoku". Już wcześniej wyrażali niepokój, że kobieta została celowo odurzona, a także wywieziona do Niemiec celem zmuszania do prostytucji.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić