250 pasażerów pozostało bez bagażu. Ogromna wpadka Wizz Air

45

Do niecodziennej sytuacji doszło w samolocie Wizz Air. Popularny przewoźnik poinformował, że zgubił bagaże wszystkich pasażerów lotu z Kutaisi z Gruzji do Gdańska. Jak informuje Radio Gdańsk, problem dotyczy około 250 osób. Pasażerowie nie ukrywają wściekłości.

250 pasażerów pozostało bez bagażu. Ogromna wpadka Wizz Air
250 pasażerów pozostało bez bagażu. Ogromna wpadka Wizz Air (GETTY, SOPA Images)

Wizz Air zaliczył gigantyczną wpadkę. Do samolotu lecącego z Gruzji do Polski 17 września obsługa lotu nie załadowała bagaży. Aż 250 pasażerów zostało bez rzeczy prywatnych.

Żaden bagaż nie przyleciał samolotem, którym przylecieli wszyscy pasażerowie. W trakcie lotu też była dziwna sytuacja: pilot przez całą drogę się nie odzywał. Jak lecieliśmy w tamtą stronę, to nas powitał na pokładzie, przedstawił załogę, mówił którędy lecimy i tak dalej. Podczas tego feralnego lotu - nic. Dopiero już po wylądowaniu w Gdańsku, w trakcie kołowania pod terminal, pilot po angielsku powiedział "nie mamy waszych bagaży". I tyle - relacjonują zirytowani podróżni, cytowani przez Radio Gdańsk.

Trudno się dziwić, że ludzie byli wściekli, bo byli np. podróżni z Ostródy, którzy w bagażu mieli kluczyki od samochodu, a samochód stał na płatnym parkingu przy lotnisku.

Sytuacja na lotniku w Gruzji była bardzo napięta. W pewnym momencie personel zaczął wpuszczać pasażerów na pokład samolotu bez sprawdzania dokumentów. Samolot był opóźniony o 2 godziny i 20 minut.

Skandal z udziałem samolotu Wizz Air.

Podróżni na lotnisku złożyli oczywiście druki reklamacyjne. Pracownicy linii poinformowali ich, że linia ma 21 dni na dostarczenie ich bagaży do domu.

Wizz Air potwierdza, że z przyczyn operacyjnych bagaże z lotu nr W61730 nie zostały zabrane na pokład samolotu. Linia dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć bagaże następnym dostępnym lotem. Wizz Air szczerze przeprasza wszystkich pasażerów za zaistniałe niedogodności - czytamy w oświadczeniu przesłanym przez Annę Robaczyńską z biura prasowego Wizz Air.
Zobacz także: F-22 Raptor w Polsce
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić