3-latek przez trzy dni jadł tylko cukier. Matka w tym czasie była na wakacjach

100

Natalia zostawiła 3-letniego synka samego w domu, bez jedzenia, a sama udała się ze znajomymi na wakacje do Odessy. Dziecko przez trzy dni chodziło głodne i spragnione. Tylko dzięki temu, że zalał sąsiadce sufit, chłopiec został odnaleziony.

3-latek przez trzy dni jadł tylko cukier. Matka w tym czasie była na wakacjach
3-latek porzucony przez matkę, która wyjechała ze znajomymi na wakacje. (Policja)

Cóż za wyrodna matka! Na Ukrainie Natalia zostawiła swojego 3-letniego synka samego w domu, bez jedzenia i picia, a sama udała się ze znajomymi na wakacje do Odessy. Chłopiec miał sporo szczęścia, bo po 3 dniach spędzonych samotnie w brudnym mieszkaniu z karaluchami przypadkowo został odnaleziony przez sąsiadkę.

Odnalazła go sąsiadka, bo zalał jej sufit

Maluch został odnaleziony przez sąsiadkę po tym, jak odkręcił kran w poszukiwaniu wody i zalał sąsiadów na dole. Kobieta przyszła do mieszkania Natalii powiadomić o awarii, ale zastała tylko 3-latka. Sąsiadka zorientowała się, że chłopczyk jest sam w domu, po czym natychmiast wezwała służby.

Policjanci przybyli na miejsce i uratowali dziecko. Funkcjonariusze znaleźli w zaniedbanym mieszkaniu, pełnym karaluchów, wychudzonego i nagiego 3-latka. Po wstępnej rewizji mundurowi nie znaleźli w domu nic do jedzenia oprócz cukru.

Chłopca znaleziono chowającego się pod łóżkiem i żującego plastikową torbę po cukrze. Był nagi. Jego twarz i ręce były pokryte cukrem- mówił jeden z sąsiadów.

Wyczerpane dziecko trafiło do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali u niego niedożywienie. W międzyczasie opieka społeczna przeprowadziła inspekcję domu chłopca i stwierdziła, że ​​warunki jego życia są niebezpieczne dla jego zdrowia i życia. "Dziecko żyło w przerażających warunkach sanitarnych" - tłumaczyła Julia Nikandrova, szefowa Służby Ochrony Dzieci.

Zobacz także: Bejrut. Dramatyczna walka z czasem. Pod gruzami mogą być ludzie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić