Wróć na
ESO
|

3-latek przez trzy dni jadł tylko cukier. Matka w tym czasie była na wakacjach

56
Podziel się

Natalia zostawiła 3-letniego synka samego w domu, bez jedzenia, a sama udała się ze znajomymi na wakacje do Odessy. Dziecko przez trzy dni chodziło głodne i spragnione. Tylko dzięki temu, że zalał sąsiadce sufit, chłopiec został odnaleziony.

3-latek przez trzy dni jadł tylko cukier. Matka w tym czasie była na wakacjach
3-latek porzucony przez matkę, która wyjechała ze znajomymi na wakacje. (Policja)
bCXZnmPp

Cóż za wyrodna matka! Na Ukrainie Natalia zostawiła swojego 3-letniego synka samego w domu, bez jedzenia i picia, a sama udała się ze znajomymi na wakacje do Odessy. Chłopiec miał sporo szczęścia, bo po 3 dniach spędzonych samotnie w brudnym mieszkaniu z karaluchami przypadkowo został odnaleziony przez sąsiadkę.

Odnalazła go sąsiadka, bo zalał jej sufit

Maluch został odnaleziony przez sąsiadkę po tym, jak odkręcił kran w poszukiwaniu wody i zalał sąsiadów na dole. Kobieta przyszła do mieszkania Natalii powiadomić o awarii, ale zastała tylko 3-latka. Sąsiadka zorientowała się, że chłopczyk jest sam w domu, po czym natychmiast wezwała służby.

bCXZnmPr

Policjanci przybyli na miejsce i uratowali dziecko. Funkcjonariusze znaleźli w zaniedbanym mieszkaniu, pełnym karaluchów, wychudzonego i nagiego 3-latka. Po wstępnej rewizji mundurowi nie znaleźli w domu nic do jedzenia oprócz cukru.

Chłopca znaleziono chowającego się pod łóżkiem i żującego plastikową torbę po cukrze. Był nagi. Jego twarz i ręce były pokryte cukrem- mówił jeden z sąsiadów.
bCXZnmPx

Wyczerpane dziecko trafiło do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali u niego niedożywienie. W międzyczasie opieka społeczna przeprowadziła inspekcję domu chłopca i stwierdziła, że ​​warunki jego życia są niebezpieczne dla jego zdrowia i życia. "Dziecko żyło w przerażających warunkach sanitarnych" - tłumaczyła Julia Nikandrova, szefowa Służby Ochrony Dzieci.

Bejrut. Dramatyczna walka z czasem. Pod gruzami mogą być ludzie

bCXZnmPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(56)
Lenka
2 tyg. temu
To bardzo straszne :( I zarazem bardzo smutne.
Anioł.👱🏻‍♀️
2 tyg. temu
Aż Mi się Płakać chce !!!
Pan 🌾
2 tyg. temu
Bez komentarza...😡😡😡
bCXZnmPT
Mloda
2 tyg. temu
Tragiczne. Biedne dziecko. Jak sie chce jechac na urlop to sie dziecku zapewnia bezpieczna opieke albo sie jedzie z DZIECKIEM. Naprawde czy ludzie tego nie rozumieja??
Pytajnik.
2 tyg. temu
Pytanie gdzie Ojciec tego dziecka ?
Najnowsze komentarze (56)
Matka
1 tyg. temu
Kobiety, która porzuciła synka nie można nawet nazwać matką!!! Co za potwór . Dzieci to największe skarby rodziców i nie wyobrażam sobie co ten malec musiał przeżywać sam w domu tyle dni i nocy.... 😪😪😪
Mama
2 tyg. temu
Masakra tylko tak można to podsumować. Biedne dziecko szkoda że od małego nie może liczyć na rodzinę. Tylko biedne dziecko zostawia w domu żeby sama mogła udać się na odpoczynek. Ona zasługuje A dziecko już nie??? Dziecko rodziców kocha bezwarunkowo i szkoda że rodzice niektórzy tak ich nie kochają. Płakać się chce jak czyta się o niewinnych dzieciach zostawionych na pastwę losu. A matka to nie powinna się tak nazywać bo nie zasługuje na to....
🙄🙄🙄
2 tyg. temu
Biedne to dziecko !!!
Uaaaaaaa
2 tyg. temu
Nie lubie dzieci, nie zamierzam miec, ale mnie skreca jak czytam takie rzeczy. Nie chcesz rodzic? Zabezpieczaj sie albo usun, urodzisz, ale nie jestes w stanie wychowac? Oddaj do adopcji. Po co skazywac malego czlowieka na cierpienie? P.S Gdzie jest ojciec?
Jarek
2 tyg. temu
Ukraińce to mądry naród . Od maleńkiego uczą szkoły przetrwania.
marzi1958
2 tyg. temu
A wcześniej NIKT sąsiadów nie zauważył nic niepokojącego?!!!!
Repolonizacja
2 tyg. temu
oczywiście tytuł w niemieckich mediach sugeruje ze chodzi o Polkę....
Zuzia
2 tyg. temu
Jak Pojechała na wakacje do odessy jak policjant też z Odessy . To pojechała do innej dzielnicy. Cos mi sie wydaje że news podało radio Erewań
bCXZnmPL
xyza
2 tyg. temu
a w Polce nie ma takich przypadkow? ano sa tylko wladza ucisza bo przeciez rwetes by robili inni co placa podatki,chociazby sprawa wrocławianki na 4 dzieci dostawala 8tys i szla w jak to sie mowi Polske a dzieci glodne i takich przypadkow jest multum
Ja1
2 tyg. temu
Na matkę szkoda słów i Energi żeby ją skomentować, ale chłopczyk bardzo mądry, dał sobie radę, szkoda że nie może mieć normalnego dziecinstwa
Dziadek
2 tyg. temu
Coś tu nie pasuje w tej opowieści!! Pojechała na wakacje do Odessy? A policjant który znalazł dziecko ma mundur z Odessy. Napewno pozostawienie dziecka samego przez tyle dni bez opieki jest karygodne i rodzicom należy się porządne wpr, ale nie dopisujcie do historii własnych domniemań, wy pisarzyny od siedmiu boleści.
Babeo
2 tyg. temu
Na krzeslo z nia !!!!
Rizzy
2 tyg. temu
Oddać Lwów!
123
2 tyg. temu
Co z tego że dziecko jej zabrali jak z wakacji wróci brzuchata i historia się powtórzy
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić