o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
mmc
|

Był w drodze do szkoły. Dziecko walczy o życie

10
Podziel się

W poniedziałek rano w miasteczku Suffolk, w drodze do szkoły został postrzelony jeden z uczniów. Dziecko zabrał helikopter ratowniczy. Policja zatrzymała już pierwszą podejrzaną osobę.

Był w drodze do szkoły. Dziecko walczy o życie
(Twitter.com)
bECTMToB

Przed godziną 9 w poniedziałek doszło do „poważnego incydentu” w miasteczku Suffolk. O zdarzeniu poinformowała szkoła Kesgrave na swoim Twitterze. W drodze na lekcje jeden z uczniów został postrzelony.

bECTMToD

Na miejsce przyleciał helikopter medyczny. Postrzelony 15-latek jest w ciężkim stanie i walczy o życie. Policja zablokowała pobliskie ulice i otoczyła szkołę. Zatrzymano pierwszą podejrzaną osobę.

Właściciel schroniska, które znajduje się w pobliżu, najprawdopodobniej widział sprawcę. Jak podaje itv.com, był to młody mężczyzna, ukrył się w ogrodzie obok schroniska. Zdążył uciec, zanim na miejscu pojawiła się policja.

bECTMToJ

Nie podano, jakiego rodzaju użył pistoletu. Z relacji właściciela schroniska w rozmowie z itv.com, wynika, że sprawca miał przy sobie duże narzędzie, które zakrywał bluzą z kapturem.

Kiedy podszedłem do tylnego okna, żeby spojrzeć, zobaczyłem dżentelmena, który wyglądał, jakby coś niósł, na początku myślałem, że to tyczka lub coś w tym rodzaju - mówi właściciel schroniska w rozmowie z brytyjską agencją prasową PA.

Dzieci znajdujące się w szkole są bezpieczne. Placówka jest zamknięta i otoczona policją, która będzie pomagała w odprowadzaniu uczniów po lekcjach. Część z nich uciekła w popłochu przed rozpoczęciem zajęć.

bECTMToK

Zatrzymany został podejrzany nastolatek. Nie jest jednak pewne, że to on jest sprawcą, dlatego miasto i szkoła wciąż jest pod obserwacją policji. Nie wiadomo, czy planował postrzelić tylko tę jedną osobę, czy zmierzał w stronę szkoły.

Warto wspomnieć, że to kolejna strzelanina w Suffolk. Ostatnia miała miejsce miesiąc temu. W jej wyniku zginął młody mężczyzna.

bECTMToL
Zobacz także: Powrót do szkoły. Dariusz Piontkowski o zakażeniach wśród nauczycieli
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTMTpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
obserwator
rok temu
Nie każdy mężczyzna jest dżentelmenem a już na pewno w UK
Bicz Boży
rok temu
Piętnastolatek to już nie dziecko! Co najwyżej dla rodziców.
dgh
rok temu
Suffolk? To gdzieś pod Koluszkami?
bECTMTpf
heh
rok temu
Autorko mmc po SGGW(?), kto "on" był w drodze do szkoły i jakie dziecko walczy o życie? "Był w drodze do szkoły. Dziecko walczy o życie" - o jakich dwóch osobach piszesz? On był... A dziecko walczy...?!
Bshdhd
rok temu
Współczuję, jednak nazywanie nastolatka dzieckiem jest nieodpowiednie.
heh
rok temu
Źle! Joda by tak nie powiedział: "Nie podano, jakiego rodzaju użył pistoletu." Zmień szyk,jak chcesz się podszywać. Lepiej byłoby: "jakiego rodzaju użył pistoletu, nie podano", ale może można lepiej.
Jan
rok temu
a ch mnie to obchodzi jak się muzułmany strzelają. Po jakiego to piszą po polsku, bo napisałbym nieprawdę, że w polskim portalu?
DFG
rok temu
Pusci rasisci nie powinni miec dostepu do internetu; tak sie konczy zabawa w gangi kolor skory nie ma znaczenia
Ama
rok temu
Dżentelmena...
Xxc
rok temu
Jaki kolor podejrzanego?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić