aktualizacja 

33-latek został bohaterem Dubaju. Ujawniono, co zrobił w czasie kataklizmu

2

Na co dzień pracuje jako agent nieruchomości, w feralną noc kataklizmu w Dubaju ruszył na ratunek mieszkańcom. Deepak Mohan przewoził ludzi z zagrożonych terenów podczas powodzi z wtorku na środę i został okrzyknięty bohaterem.

33-latek został bohaterem Dubaju. Ujawniono, co zrobił w czasie kataklizmu
33-latek został bohaterem Dubaju. Ujawniono, co zrobił w czasie kataklizmu (ABACA, Facebook, khaleej times)

Gwałtowne burze w Dubaju sparaliżowały życie mieszkańców na wiele godzin unieruchamiając ich w oczekiwaniu na pomoc. Jedną z osób, która ruszyła im na ratunek był agent nieruchomości i pasjonat off-road'u Deepak Mohan.

Mężczyzna jest właścicielem Land Cruiser'a z 2000 roku. Mohan w przeciwieństwie do kierowców osobowych aut mógł poruszać się bez przeszkód po zalanych ulicach.

Mohan przetransportował kilka osób w bezpieczne miejsce, w tym między innymi pielęgniarkę w zaawansowanej ciąży, kobietę na wózku inwalidzkim z córką i odwiedzającą ją kazachską rodzinę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Powódź w hiszpańskiej Andaluzji. Skala zniszczeń na południu kraju jest ogromna

Te akty dobroci nie pozostały niezauważone, a wiele osób wyraziło serdeczną wdzięczność Mohanowi za jego bezinteresowne czyny. Mężczyzna został okrzyknięty bohaterem Dubaju.

33-letni mężczyzna relacjonował, że wszystko zaczęło się, kiedy dostał wiadomość o niebezpieczeństwie na grupie offroadowców około godz. 20.30.

Ojciec i córka utknęli na stacji metra World Trade Center na kilka godzin, a ja postanowiłem im pomóc – opowiadał w rozmowie z mediami i podkreślał, że nie miał wtedy pojęcia, że pomoc potrwa do wczesnych godzin porannych.

Akcję był gotów zakończyć w okolicy północy, gdy nagle przyszła wiadomość o pielęgniarce w zaawansowanej ciąży i dwóch innych pracownicach służby zdrowia, które utknęły w klinice w Al Barsha.

Wielkie dzięki, jesteś aniołem. Pomogliście nam w krytycznej sytuacji, w której utknąłem na lotnisku z moją mamą seniorką. Dziękuję bardzo i niech Bóg zawsze was błogosławi! Jesteś niesamowitym kierowcą! - napisała jedna z uratowanych kobiet.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić