4,1 mln wyświetleń. Tak pozbyła się natarczywego typa. Riposta powala

303

Trenerka personalna z USA podzieliła się na TikToku historią, która zainteresowała miliony internautów. Amerykanka opowiedziała, w jaki sposób pozbyła się natarczywego mężczyzny, który wpatrywał się w nią w trakcie treningu na siłowni.

4,1 mln wyświetleń. Tak pozbyła się natarczywego typa. Riposta powala
Mężczyzna nie mógł się oprzeć (TikTok)

Opublikowane przez Heidi Aragon wideo zostało obejrzane na TikToku ponad 4,1 miliona razy. Trenerka fitness ma w zwyczaju nagrywanie swoich treningów na siłowni. Niestety jedno z ostatnich wyjść przebiegło w wyjątkowo napiętej atmosferze. W ćwiczącą kobietę cały czas wpatrywał się dużo starszy od niej mężczyzna.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Heidi będąc obserwowana czuła się bardzo niekomfortowo. Po pewnym czasie poprosiła swojego męża, aby ten ćwiczył obok niej, zasłaniając widok obserwatorowi. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Mężczyzna nadal wpatrywał się w ćwiczącą trenerkę. Ta postanowiła przerwać trening i zaczęła patrzeć się w stronę gapia w podobny sposób.

Trenerka myślała, że jej sposób z gapieniem się będzie skuteczny. Po kilku minutach postanowiła wrócić do ćwiczeń, jednak szybko zdała sobie sprawę, że jej obserwator nadal się w nią wpatruje. Wtedy sfrustrowana Amerykanka postanowiła się z nim skonfrontować. Powiedziała mu, aby ten przestał się na nią gapić. W odpowiedzi usłyszała od niego, że mężczyzna się tylko rozgląda.

Wściekła Heidi wytoczyła przeciwko ćwiczącemu najcięższe działo. Gdy usłyszała jego wymówkę dotyczącą rozglądania się to oznajmiła mu, że nagrywa wszystkie swoje treningi kamerą. Dodała również, że podczas dzisiejszych ćwiczeń na wideo również widać go. Argument był na tyle silny, że mężczyzna dał trenerce spokój i przestał ją obserwować.

Zobacz także: Trzaskowski wzburzony. Tak ocenił działanie Dudy i PiS
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić