Nie żyje 5-latek z Afganistanu. Kilka dni temu go ewakuowano

126

Zaledwie kilka dni po przybyciu do Wielkiej Brytanii 5-letni Mohammed Munib Majeedi zmarł tragiczną śmiercią. Chłopiec wypadł z 9. piętra hotelu w Sheffield, w którym zakwaterowano jego rodzinę.

Nie żyje 5-latek z Afganistanu. Kilka dni temu go ewakuowano
5-latek to Mohammed Munib Majeedi. (Facebook)

Do wypadku doszło 18 sierpnia w Sheffield na północy Anglii. W hotelu Oyo Metropolitan byli zakwaterowani uchodźcy z Afganistanu - do Wielkiej Brytanii dotarli kilka dni wcześniej.

5-latek wypadł z 9 piętra

Chłopiec, który miał zaledwie 5 lat, wypadł z okna z 9 piętra budynku. Jak informuje portal YorkshireLive policja od razu wykluczyła udział osób trzecich i uznała śmierć dziecka za tragiczny wypadek.

Poza 5-latkiem w hotelu przebywali jego rodzice, dwóch braci oraz dwie siostry. Nie wiadomo kiedy dokładnie przybyli do hotelu. Niektórzy świadkowie mówili, że kilka dni wcześniej, a inni, że aż dwa tygodnie temu.

Rodzinę chłopca wspierają specjalnie przeszkoleni oficerowie - przekazała w oświadczeniu policja.

Hotel jest pod całodobową ochroną i monitoringiem. Zostanie przeprowadzone dochodzenie, które ma ustalić, jak doszło do tragicznego zdarzenia. Świadkowie wypadku zostali poproszeni o przekazanie każdej informacji w tym temacie.

Zobacz także: Gorąco na wschodniej granicy Polski. Jachira: jak można coś takiego robić?!
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić