aktualizacja 

57-latka skrytykowała wybór doniczek. Ogrodniczka zwyzywała ją i pobiła

1

Angela Williams jest zapaloną ogrodniczką-amatorką. Jednak jej sąsiadce nie podobały się zarówno doniczki, które zakupiła Williams, jak i fakt, że te zablokowały drogę na posesję. Rozwścieczona krytyką 57-latka rzuciła się na kobietę.

57-latka skrytykowała wybór doniczek. Ogrodniczka zwyzywała ją i pobiła
57-latce nie spodobały się doniczki, które wybrała ogrodniczka. Doszło do bójki (Getty Images)

Jasmina Vidovic jest partnerką Petera Adamsa, sąsiada Angeli Williams. Jej ogrodnicze zapędy już wcześniej dały się parze we znaki, ponieważ doniczki, które ustawiała przed swoim domem, utrudniały wjazd na posesję w Christchurch w południowej Anglii.

Pobiła partnerkę sąsiada, bo skrytykowała jej wybór doniczek

Peter Adams poprosił 57-latkę, aby przesunęła doniczki tak, żeby mógł bez przeszkód dostać się na swoje podwórko. Angela Williams zareagowała jednak gniewem i nie tylko nie spełniła prośby, ale zmięła list i wcisnęła do skrzynki na listy sąsiada.

Apogeum sąsiedzkiego konfliktu miało miejsce, gdy z sąsiadką spotkała się Jasmina Vidovic. Na widok kontenera z nowymi doniczkami Vidovic skrytykowała zarówno same doniczki, jak i fakt, że ustawienie przedmiotów uniemożliwia jej i partnerowi swobodne poruszanie się. Wówczas Angela Williams wpadła w prawdziwą furię.

Zobacz także: Zobacz też: Kierowca wyrzucił i pobił kobietę z auta. Nagranie z Rosji

Jak podaje Daily Mail, Angela Williams rzuciła się na sąsiadkę, kilkakrotnie uderzając ją w twarz oraz nazywając "grubą krową". Ciosy były na tyle silne, że Jasmina Vidovic upadła na chodnik. W konsekwencji ataku miała liczne siniaki oraz czuła silny ból głowy.

Pobicie sąsiadki nie uszło Angeli Williams płazem. Jasmina Vidovic zdecydowała się zgłosić sprawę na policję, co znalazło swój finał w sądzie. Jednak nawet tam 57-latka nie potrafiła zachować powagi i kiedy zasądzono, że musi uiścić koszty sądowe w wysokości 100 funtów (ok. 540 zł), zapłacić grzywnę wynoszącą 180 funtów (ok. 970 zł), a także 34 funtów na rzecz Vidovic (ok. 180 zł), zaczęła krzyczeć na sędziego.

Ona nie dostanie ode mnie ani grosza – wykrzykiwała Angela Williams w sądzie (Daily Mail).

Peter Adams przyznał, że w wyniku stresu związanego ze sprawą sądową on i Jasmina Vidovic rozstali się. Ze względu na uciążliwe sąsiedztwo zdecydował się również na sprzedaż domu.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić